Szara czapka z daszkiem na lato i na wiosnę
Męska szara czapka z daszkiem wełniana i skórzana - modne nakrycie głowy
Szaro - brązowa czapka motocyklowa dla mężczyzn i dla kobiet
Czapka męska z daszkiem w kolorze szarym, brązowym z wełny
Szara czapka z daszkiem na lato i na wiosnę
Męska szara czapka z daszkiem wełniana i skórzana - modne nakrycie głowy
Szaro - brązowa czapka motocyklowa dla mężczyzn i dla kobiet
Czapka męska z daszkiem w kolorze szarym, brązowym z wełny

Moto - WEŁNA

  • główka z sukna wełnianego
  • daszek z naturalnej skóry
  • potnik ze skóry
  • podszewka z wiskozy
  • Materiał: wełna / skóra
Wysyłka: 1-2 dni robocze
MST-MOT-S08W05-58
280,00 zł
Kolor
  • Szaro-brązowy
  • Zielono-brązowy
  • Szaro-czarny
  • Czarny
Rozmiar
MST-MOT-S08W05-58

Jak sprawdzić rozmiar głowy?

  

Czapka Motocyklistòwka to nakrycie głowy dedykowane pewnym siebie mężczyznom, którzy lubią wyróżniać się z tłumu. Model prezentowany w ofercie naszego sklepu to wzór z lat 50. XX wieku, kiedy to amerykańskie bezdroża przemierzało się na chromowanych motocyklach w eleganckich i stylowych nakryciach głowy. Podobną czapkę nosił bohater grany przez Marlona Brando w filmie The Wild One (Dziki). 

Motocyklistówka od nas to model posiadający główkę z sukna wełnianego i skórzany daszek - czapka ma również podszewkę z wiskozy i potnik ze skóry. To optymalny wybór materiałów, którego trzymamy się w większości naszych wzorów. Zwracamy dużą uwagę na przepuszczalność materiałów oraz na to jak przyjazne są dla skóry. To dzięki temu każda z oferowanych przez nas czapek, w tym również ten model zapewnia użytkownikowi maksimum wygody i komfortu podczas codziennego użytkowania. 

Czapka została uszyta w naszej warszawskiej pracowni. Dostępna jest także w bardzo dużych rozmiarach. W asortymencie znajdziesz też inne modele czapek motocyklowych!

Style retro casual i vintage w modzie męskiej

Odpowiednio dobrane męskie ubrania pomagają się wyróżnić i zrobić wyjątkowe pierwsze wrażenie. By zostać zapamiętanym w towarzystwie, nie wystarczy włożyć klasycznego garnituru i skórzanych butów. Moda wymaga zaangażowania i pracy, ale równocześnie stwarza bardzo duże pole do popisu...

Czy materiał ma znaczenie? W poszukiwaniu czapki idealnej

Po przyjściu do pracy ściągasz czapkę, a Twoje włosy elektryzują się i sterczą w różne strony, a po układanej rano fryzurze nie ma śladu? Wystarczy kilka minut, które spędzisz w sklepie w nakryciu głowy, by pot wstąpił Ci na czoło i lał się po karku? Sprawdź koniecznie, z jakiego materiału jest wykonana Twoja czapka, czy kaszkiet...

Czapki w różnych grupach społecznych

Odpowiednio dobrane nakrycie głowy to z całą pewnością stylowy dodatek zarówno do casualowego, jak również bardziej formalnego stroju. Niektóre czapki określają przynależność do konkretnej grupy społecznej lub określonej grupy zawodowej. W jakich grupach nakrycia głowy odgrywają kluczową rolę?

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
 (5/5)  - 2 Ocena - 1 Opinie
Wyświetl podział
 Opinie
By (Kartuzy, Polska) on 23 Dec 2022 (Moto - WEŁNA) :
(5/5
Klient ocenił produkt, ale nie zamieścił recenzji, lub recenzja jest w trakcie moderacji
By (Łódź, Polska) on 10 Feb 2022 (Moto - WEŁNA) :
(5/5

Moto

Profesjonalizm w każdym szczególe, widać lata doświadczenia i tradycji. Towar jak i firma godna polecenia.