Czapka motocyklowa z daszkiem
Męska czapka granatowa z daszkiem - sklep z czapkami sterkowski
Czapka z daszkiem dla motocyklistów - polskie czapki
Czapka wełniana z daszkiem motocyklowa w kolorze granatowym
Modne męskie nakrycie głowy z daszkiem - sklep warszawa
Czapka motocyklowa z daszkiem
Męska czapka granatowa z daszkiem - sklep z czapkami sterkowski
Czapka z daszkiem dla motocyklistów - polskie czapki
Czapka wełniana z daszkiem motocyklowa w kolorze granatowym
Modne męskie nakrycie głowy z daszkiem - sklep warszawa

Brando - WEŁNA

MST-MBR-S00W51-63
Ostatnie sztuki w magazynie
330,00 zł
  • główka z sukna wełnianego
  • potnik ze skóry
  • podszewka z wiskozy
  • daszek z naturalnej skóry
  • główka z ośmiu kwaterek
  • Materiał: wełna / skóra
Kolor
  • Granatowy
  • Szary
Rozmiar
MST-MBR-S00W51-63

Dostępny, gotowy do wysyłki

  

Motocyklówka Brando to wysokiej jakości czapka motocyklowa wykonana z wysokogatunkowego sukna wełnianego (główka) oraz naturalnej skóry (daszek i pasek). Wzór inspirowany jest nakryciem głowy Marlona Brando w filmie The Wild One (Dziki). 

Prezentowany model został uszyty tradycyjnymi metodami - jego charakterystycznym elementem jest główka składająca się z ośmiu kwaterek ozdobiona dekoracyjnych guzikiem. Nad daszkiem znajduje się pasek wykonany ze skóry naturalnej, a po bokach umieszczone są pukle - wnętrze czapki skrywa bawełnianą podszewkę oraz skórzany potnik. 

Motocyklówka Brando jest wygodna i ergonomiczna - wszystko to za sprawą wspomnianego już sukna wełnianego, które zostało wykorzystane do jej uszycia. Materiał jest przyjemny w dotyku, odporny na uszkodzenia i czynniki atmosferyczne i jest łatwy w czyszczeniu. Model Brando to doskonały wybór na co dzień, ale nie tylko - świetnie sprawdzi się też jako dodatek do bardziej formalnej i eleganckiej stylizacji. 

W poszukiwaniu innych modeli czapek zajrzyj na naszą stronę - znajdziesz tam modele idealne na każdą porę roku!

W poszukiwaniu męskiej elegancji – o czapniku i kapeluszniku w kilku słowach

Czapki i kapelusze dla mężczyzn są modne i ogólnie dostępne. Wystarczy wybrać się do najbliższego centrum handlowego i odwiedzić jedną z popularnych sieciówek. Coraz więcej panów przekonuje się...

Czy materiał ma znaczenie? W poszukiwaniu czapki idealnej

Po przyjściu do pracy ściągasz czapkę, a Twoje włosy elektryzują się i sterczą w różne strony, a po układanej rano fryzurze nie ma śladu? Wystarczy kilka minut, które spędzisz w sklepie w nakryciu głowy, by pot wstąpił Ci na czoło i lał się po karku?

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
 (1/5)  - 1 Ocena - 1 Opinie
Wyświetl podział
 Opinie
By on  18 Jun 2023 (Brando - WEŁNA) :
(1/5

Maciejówka

Miałem kiedyś na zlocie amerykańską czapkę wzorowaną na tej MB z filmu "Dziki" z góry przepraszam za tą uwagę ale tej czapce daleko do pierwowzoru! to raczej "rodzima maciejowka". Oryginał ma wyżej podniesoną przednią sekcję, usztywnioną (i tylko ta jest usztywniona) Góra jest szersza. część za przodem układa się luźno i nie ma żadnych sztywników i podszewki. Kupiłbym gdyby chociaż przypominała tamtą!