Vigo - TWEED
Vigo - TWEED
Vigo - TWEED
Vigo - TWEED
Vigo - TWEED
Vigo - TWEED
Vigo - TWEED
Vigo - TWEED

Vigo - TWEED

  • główka z ośmiu kwaterek
  • średnica główki ok. 25cm
  • potnik ze skóry naturalnej
  • podszewka z oddychającej wiskozy
  • daszek z pamięcią kształtu
  • Materiał: tweed wełniany
MST-KOL-Wv3-62
220,00 zł
Kolor
  • Brązowy
Rozmiar
MST-KOL-Wv3-62

JAK SPRAWDZIĆ ROZMIAR GŁOWY?

Dostępny, gotowy do wysyłki

  

Kolarka Vigo z Tweedu wełnianego to model nazywany również cyklistówką. Wzór ten pochodzi z lat   20. i 30. ubiegłego wieku - w krajach anglosaskich znany jest jako "Newsboy Cap", czyli czapka chłopca sprzedającego gazety na ulicach dużych miast. 

Model Vigo to precyzyjnie, ręcznie szyta czapka wykonana z wysokogatunkowego sukna wełnianego - tkanina jest przyjemna w dotyku, odporna na uszkodzenia mechaniczne i łatwa w czyszczeniu. 

Kolarka została wyposażona w podszewkę wykonaną z wiskozy oraz skórzany potnik. Posiada również lekko płynącą główkę szytą z ośmiu kwaterek z charakterystycznym guziczkiem na górze. Dodatkowym atutem jest daszek z funkcją pamięci kształtu, który podobnie jak główkę możesz swobodnie kształtować i dopasowywać do indywidualnych potrzeb.

Kolarka Vigo podobnie jak pozostałe modele kolarek dostępne w naszym sklepie dostępne są w wielu różnych rozmiarach i kilku wariantach kolorystycznych. Pełen asortyment obejmuje też inne modele czapek, również takich, które znakomicie sprawdzą się podczas chłodniejszych dni. 

Nakrycie głowy na wiosnę - czapka, kapelusz, a może beret?

Pory przejściowe w Polsce trwają nieraz większą część roku, dlatego też trzeba się do nich dobrze przygotować. Wiosna jest bardzo zdradliwa, mimo coraz to piękniejszej aury i wyższych temperatur. Zastanawiasz się, jaka czapka będzie najlepsza na wiosnę?

Eleganckie nakrycie głowy na rower

W dużych miastach, gdzie poranne korki to codzienność, a parkowanie w pobliżu biurowców jest utrudnione, rower jest doskonałym, alternatywnym środkiem komunikacji. Jeśli lubisz podróżować do pracy na dwóch kółkach, na pewno zainteresuje Cię, w jakim nakryciu głowy będziesz się dobrze prezentował...

Jak odpowiednio dbać o nakrycie głowy?

Zadbane nakrycie głowy jest czyste, ma ładny kształt i dobrze się prezentuje. Inwestując w kapelusz lub czapkę z naturalnych surowców, opracuj listę zasad obejmującą przechowywanie, pielęgnację i noszenie nakrycia głowy. Dzięki temu będziesz mógł długo cieszyć się swoją czapką i kapeluszem...

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
 (5/5)  - 4 Ocena - 4 Opinie
Wyświetl podział
 Opinie
By (Gdańsk, Polska) on 21 Nov 2022 (Vigo - TWEED) :
(5/5

klasyczna czapka

Świetne wykonanie, praktyczna, zdecydowanie jakość jest na pierwszym miejscu.

By (Białystok, Polska) on 07 Sep 2022 (Vigo - TWEED) :
(5/5

To jest rzecz warta swoich pieniędzy!

Na zdjęciach jest światlejsza niż w rzeczywistości. Czyżby to był problem dla miłości od pierwszego wejrzenia? :D
Absolutnie jestem zadowolony

By (Warszawa, Polska) on 14 Oct 2016 (Vigo - TWEED) :
(5/5

Jakość 11/10

Nie ma się do czego przyczepić, produkt najwyższej jakości. Szkoda tylko, że nie ma rozmiarów połówkowych, bo jestem między 57 a 58. Polecam!