Czapka Maciejówka wełniana warszawa sklep
Szara czapka męska z daszkiem
Czapka z czarnym daszkiem warszawa
Replika czapki historycznej z daszkiem męska
Czapka Maciejówka wełniana warszawa sklep
Szara czapka męska z daszkiem
Czapka z czarnym daszkiem warszawa
Replika czapki historycznej z daszkiem męska

Maciejówka Legionów Replika - WEŁNA/SKÓRA

SGN-JPL-S00W05-54
Ostatnie sztuki w magazynie
680,00 zł
  • Główka z sukna 100% wełnianego typu ambasador
  • Długość daszka z naturalnej skóry 5cm
  • Pukle z symbolem narodowym
  • Łatwo zdejmowalne insygnia
  • Podszewka i potnik z bawełny
  • Materiał: wysokiej jakości 100% wełna / skóra naturalna
Kolor
  • Szaro-czarny
  • Szaro-brązowy
Rozmiar
SGN-JPL-S00W05-54

Dostępny, gotowy do wysyłki

   

Kolejna nasza propozycja to Maciejówka - wierna replika czapki Legionów. Ten tradycyjny i ponadczasowy wzór jest głęboko zakorzeniony w polskiej historii - początkowo kojarzony był głównie ze wsią i ludnością chłopską. Swą sławę zyskał za sprawą Pierwszej Brygady i Legionów Piłsudskiego -  dwudziestoleciu międzywojennym był noszony przez weteranów Legionów oraz przez patriotycznie nastawione społeczeństwo.

Prezentowana Maciejówka została uszyta z wysokogatunkowej wełny typu ambasador - materiał znany jest z trwałości i odporności na uszkodzenia. Elektem przykuwającym uwagę jest z całą pewnością skórzany daszek oraz symbol legionowego orła, który możesz  łatwo zdjąć, zmieniając czapkę w wersję cywilną. 

W asortymencie posiadamy też czapki, nie tylko repliki - w szerokiej gamie czapek Maciejówka nie brakuje również modeli wykonanych ze skóry, wełny, a nawet lekkiego lnu. Każda z nich dostępna jest w kilku różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Wybór należy do Ciebie!

Czapka maciejówka – elegancki dodatek do stylizacji w paryskim stylu

Czapka maciejówka ma bardzo długą i bogatą historię. Do dzisiaj jednak nie ma pewności, skąd pochodzi jej nazwa. Obecnie, w nowoczesnym wydaniu jest eleganckim i ciekawym dodatkiem do damskich stylizacji w paryskim stylu. Jakie są korzenie maciejówki i jak ją nosić, by modnie się prezentować?

W poszukiwaniu męskiej elegancji – o czapniku i kapeluszniku w kilku słowach

Czapki i kapelusze dla mężczyzn są modne i ogólnie dostępne. Wystarczy wybrać się do najbliższego centrum handlowego i odwiedzić jedną z popularnych sieciówek. Coraz więcej panów przekonuje się jednak, że jakość i logo na metce..

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
Nikt jeszcze nie napisał opinii
 Opinie

Bądź pierwszy który napisze opinie !