Czapka myśliwska Deerstalker
Szara czapka Sherlocka Holmsa
Męska czapka z dwoma daszkami w kolorze szarym
Czapka myśliwska Deerstalker
Szara czapka Sherlocka Holmsa
Męska czapka z dwoma daszkami w kolorze szarym

Deerstalker - HARRIS TWEED

  • czapka typu: Deerstalker / Sherlock Holmes
  • bawełniany potnik
  • pikowana bawełniana podszewka
  • ergonomiczny kształt
  • długość daszka 6cm
  • Materiał: Harris Tweed
KSK-DRS-Wv1-60
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
310,00 zł
Kolor
  • Szary
  • Żółty
Rozmiar
KSK-DRS-Wv1-60

JAK SPRAWDZIĆ ROZMIAR GŁOWY?

Ten rozmiar jest chwilowo niedostępny

Powiadom mnie o dostępności.


  

Czapka Sherlocka Holmesa, czyli model Deerstalker  to tradycyjne myśliwskie nakrycie głowy, noszone chętnie na obszarach wiejskich w Wielkiej Brytanii. Czapka ta zdobyła ogromną popularność dzięki serii książek autorstwa Sir Arthura Conana Doyle'a, opowiadających o losach detektywa Sherlocka Holmesa. Jest to elegancka, ciepła i wygodna czapka wykonana z oryginalnego Harris Tweedu. Wewnątrz czapki wszyta jest pikowana podszewka wykonana z oddychającej bawełny.

Harris Tweed to rdzennie szkocka tkanina, wywodząca się z Hebrydów Zewnętrznych. Jej produkcja jest regulowana prawnie - opisuje ją ustawa o Harris Tweedzie z 1993 roku. Produkty wykonane z tego materiału muszą być oznaczone jabłkiem królewskim - najstarszym zarejestrowanym znakiem towarowym Wielkiej Brytanii.

W naszej ofercie nie brakuje też innych modeli czapek, w tym nakryć głowy inspirowanych stylem poprzednich dekad. Wiele ciekawych propozycji znajdziesz też w kolekcji ,”repliki" - prawdziwym hitem jest Fedora w stylu Indiany Jonesa oraz konfederatka nawiązująca do czapek noszonych w okresie Wojny Secesyjnej. 

Wszystko o Harris Tweedzie

  Harris Tweed to szlachetna tkanina wełniana o charakterystycznym splocie, pochodząca ze szkockich Hebrydów zewnętrznych. Charakteryzuje się splotem o ścisłej, skośnej strukturze, a najczęściej spotykanym wzorem jest jodełka...

Czy materiał ma znaczenie? W poszukiwaniu czapki idealnej

  Po przyjściu do pracy ściągasz czapkę, a Twoje włosy elektryzują się i sterczą w różne strony, a po układanej rano fryzurze nie ma śladu? Wystarczy kilka minut, które spędzisz w sklepie w nakryciu głowy, by pot wstąpił Ci na czoło i lał się po karku?

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
 (5/5)  - 3 Ocena - 1 Opinie
Wyświetl podział
 Opinie
By (Warszawa, Polska) on 04 Apr 2023 (Deerstalker - HARRIS TWEED) :
(5/5

Deerstalker albo kapelusz myśliwski

Doskonała czapka na zmienną pogodę.

By (Leśna, Polska) on 18 Jan 2023 (Deerstalker - HARRIS TWEED) :
(5/5
Klient ocenił produkt, ale nie zamieścił recenzji, lub recenzja jest w trakcie moderacji
By on 24 Aug 2022 (Deerstalker - HARRIS TWEED) :
(5/5
Klient ocenił produkt, ale nie zamieścił recenzji, lub recenzja jest w trakcie moderacji