Skrzypek - BAWEŁNA
Skrzypek - BAWEŁNA
Skrzypek - BAWEŁNA
Skrzypek - BAWEŁNA
Skrzypek - BAWEŁNA
Skrzypek - BAWEŁNA
Skrzypek - BAWEŁNA
Skrzypek - BAWEŁNA

Skrzypek - BAWEŁNA

MST-SKR-BvA-59
210,00 zł
  • Tradycyjny krój
  • Lekka i oddychająca (brak podszewki)
  • Potnik z bawełny
  • długość daszka z pamięcią kształtu 4,5cm
  • Materiał: 100% bawełna drapana
Kolor
  • Czarny
  • Brązowy
Rozmiar
MST-SKR-BvA-59

Dostępny, gotowy do wysyłki

  

Bawełniana czapka skrzypka inspirowana czapką żydowską to tradycyjny wzór widywany bardzo często w przedwojennej Polsce - najbardziej charakterystycznym elementem tego modelu jest niewielka główka oraz krótki daszek z funkcją pamięci kształtu skierowany ku dołowi. Jeśli wydaje Ci się, że już gdzieś widziałeś podobne nakrycie głowy to z pewnością masz rację - podobna czapkę nosił między innymi mleczarz Tewje, czyli główny bohater filmu Skrzypek na Dachu.

Prezentowana w naszej ofercie czapka skrzypka z drapanej bawełny jest lekka, oddychająca i świetnie sprawdzi się podczas letnich, upalnych dni. Wszystko to za sprawą wykorzystanego do jej produkcji materiału - drapana, szmerglowana bawełna jest przyjazna dla skóry, doskonale przepuszcza powietrze i skutecznie zapobiega gromadzeniu się wilgoci we włóknach. Dodatkowym atutem modelu jest brak podszewki oraz bawełniany potnik wszyty wewnątrz czapki.

Inne czapki skrzypka i maciejówki znajdziesz na stronie naszego sklepu - pełen asortyment obejmuje nakrycia głowy w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych!

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
 (5/5)  - 1 Ocena - 1 Opinie
Wyświetl podział
 Opinie
By (Żyrardów, Polska) on  03 Feb 2023 (Skrzypek - BAWEŁNA) :
(5/5

Mam ją!

Taką czapkę chciałem mieć już wiele lat temu. Nie szukałem specjalnie, nie przesadzajmy. Na zakład Sterkowskiego trafiłem chyba za sprawą reklam personalizowanych.
W każdym razie – chciałem mieć czarną czapkę z otokiem, z krótkim daszkiem; czapkę którą pewnie włożę, gdy tylko wyjdzie słońce i zdejmę przed snem, jeżeli nie zapomnę. Jak to ujął Janusz Christa w jednym z komiksów Kajko i Kokosz: „Hegemon i jego zbroja to jedno”.
Teraz mam na głowie czarną czapkę z otokiem i krótkim daszkiem. Bawełnianą. Wykończoną w detalach. Wykonaną ze znajomością rzeczy – tak to widzę – wszystko w niej jest po coś.
Tak, w oczekiwaniu na paczkę skróciłem włosy i przyciąłem brodę.
Tak, tę czapkę chciałem mieć już wiele lat temu :)