Beżowa czapka męska dokerka ze szkockiego Harris Tweedu
Zimowa czapka damska dokerka wełniana tradycyjny krój
Beżowa czapka męska dokerka ze szkockiego Harris Tweedu
Zimowa czapka damska dokerka wełniana tradycyjny krój

Docker - HARRIS TWEED

 • Tradycyjny krój - nad uszy
 • Lamowane szwy
 • Ciepły i oddychający materiał
 • Podszewka i potnik bawełniane
 • Materiał: Harris Tweed (100% wełna)

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 210,00 zł

Najniższa cena produktu 178,50 zł z dnia 25.02.2024

MST-LEO-HvA-61
Ostatnie sztuki w magazynie
178,50 zł 210,00 zł -15%
Time left
Kolor
 • Niebiesko-Szary
 • Czarno-Szary
 • Czarny
 • Beżowy
 • Czarno-żółty
 • Niebieski
 • Jasnoszary
 • Brązowo-czarna jodełka
Rozmiar
MST-LEO-HvA-61

JAK SPRAWDZIĆ ROZMIAR GŁOWY?

Dostępny, gotowy do wysyłki

  

Beanie i dokerki to jeden z najmodniejszych trendów ostatnich kilku sezonów! Doskonałym tego przykładem jest prezentowana obok klasyczna dokerka z Harris Tweedu idealna na okresy przejściowe i zimę. Model z charakterystycznym motywem szkockiej kraty dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych i kilku różnych rozmiarach. 
 
Czapki o “kroju nad uszy" produkowano w latach 30 XX wieku. Miały chronić od chłodu panującego w dokach i portach. Prostota i użyteczność doprowadziły do rozpowszechnienia tych nakryć głowy wśród pracowników fizycznych. Niedługo potem okazało się, że ich zalety zostały docenione przez dowództwa US Army i US Navy, które zaakceptowały ich wzór jako element umundurowania użytkowego.
 
Dokerka z Harris Tweedu to klasyczny model z charakterystycznym,  wywijanym otokiem wykonany z wysokogatunkowego materiału, który nie tylko efektownie się prezentuje, ale również skutecznie chroni przed utratą ciepła i doskonale przepuszcza powietrze. Oryginalny, szkocki Harris to tkanina tkana tylko i wyłącznie na Hebrydach Zewnętrznych. Produkty z niego wykonane muszą być oznaczone jabłkiem królewskim - najstarszym zarejestrowanym znakiem towarowym Wielkiej Brytanii.

Wszystko o Harris Tweedzie

Harris Tweed to szlachetna tkanina wełniana o charakterystycznym splocie, pochodząca ze szkockich Hebrydów zewnętrznych. Charakteryzuje się splotem o ścisłej, skośnej strukturze, a najczęściej spotykanym wzorem jest jodełka...

Czapki z jakich materiałów są najlepsze?

Len, wełna a może skóra naturalna? Wybierając dodatki wiele osób nie wie, jak ogromną rolę odgrywają materiały. Nie inaczej jest w przypadku czapek i kapeluszy, których trwałość w dużej mierze zależy od tkanin z jakich zostały wykonane. Poniżej przedstawiamy najbardziej popularne materiały...

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
 (5/5)  - 1 Ocena - 1 Opinie
Wyświetl podział
 Opinie
By (Niechanowo, Polska) on 13 Nov 2022 (Docker - HARRIS TWEED) :
(5/5

Dokerka

Na pewno nie skończy się na jednej ???? Polecam!!