Maciejówka czapka z daszkiem czarna - sklep z czapkami sterkowski
Czarna czapka męska skórzana na zime i na jesień
męska czapka z daszkiem skórzana na zimę
męska maciejówka na zimę i na jesień - sklep online sterkowski
Maciejówka czapka z daszkiem czarna - sklep z czapkami sterkowski
Czarna czapka męska skórzana na zime i na jesień
męska czapka z daszkiem skórzana na zimę
męska maciejówka na zimę i na jesień - sklep online sterkowski

Maciejówka model 8 - SKÓRA

SGN-MAC-S00-60
420,00 zł
  • Dekoracyjny pasek z klamerką
  • Pikowana podszewka i potnik z bawełny
  • Ocieplona
  • Ergonomiczny kształt
  • Materiał: skóra naturalna
Kolor
  • Ciemnobrązowy
  • Czarny
Rozmiar
SGN-MAC-S00-60

Produkt szyty na zamówienie: Wysyłka w 30 dni

  

Jeśli szukasz stylowej i wygodnej czapki na każdą porę roku to koniecznie zajrzyj na naszą stronę. Znajdziesz tam oryginalne czapki dla kobiet i mężczyzn, w tym klasyczne modele, takie jak Maciejówki. Prezentowana w ofercie Maciejówka ze skóry naturalnej dostępna jest w kilku rozmiarach, w tym również w wersji XL i XXL.

Czapka Maciejówka głęboko zakorzeniła się w polskiej historii. Początkowo nosili ja wyłącznie chłopi, jednak z czasem zyskała sławę jako obowiązkowy dodatek do żołnierskiego munduru. Nakrycia głowy o podobnym fasonie nosili między innymi żołnierze Pierwszej Brygady i Legionów Piłsudskiego. Praktyczny wzór i patriotyczny charakter docenili również zwykli obywatele rodzącego się państwa polskiego.

Dzisiaj fason znany jest również za granicą głównie jako "czapka bretonka"- ergonomiczna, wygodna          i idealna na co dzień. Model przeżywa od jakiegoś czasu swoisty Renesans - jednym z jego atutów jest uniwersalny charakter, który sprawia, że Maciejówka świetnie pasuje zarówno do eleganckiego, jak i bardziej casualowego looku.

W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli czapek maciejówek, w tym wierne repliki czapek strzelców            i oficerów Legionów, maciejówki skórzane, wełniane oraz lniane. 

Czapka maciejówka – elegancki dodatek do stylizacji w paryskim stylu

Czapka maciejówka ma bardzo długą i bogatą historię. Do dzisiaj jednak nie ma pewności, skąd pochodzi jej nazwa. Obecnie, w nowoczesnym wydaniu jest eleganckim i ciekawym dodatkiem do damskich stylizacji w paryskim stylu. Jakie są korzenie maciejówki i jak ją nosić, by modnie się prezentować?

W poszukiwaniu męskiej elegancji – o czapniku i kapeluszniku w kilku słowach

Czapki i kapelusze dla mężczyzn są modne i ogólnie dostępne. Wystarczy wybrać się do najbliższego centrum handlowego i odwiedzić jedną z popularnych sieciówek. Coraz więcej panów przekonuje się jednak, że jakość i logo na metce...

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
 (5/5)  - 2 Ocena - 1 Opinie
Wyświetl podział
 Opinie
By (Gdańsk, Polska) on  05 Aug 2023 (Maciejówka model 8 - SKÓRA) :
(5/5
Klient ocenił produkt, ale nie zamieścił recenzji, lub recenzja jest w trakcie moderacji
By (Kartuzy, Polska) on  23 Dec 2022 (Maciejówka model 8 - SKÓRA) :
(5/5

Maciejówka

Wysoka jakość. Ocieplona spełnia swoje zadanie w chłodnej porze roku. Polecam.