Emblemat Chopper do czapek z daszkiem - motocyklistówki, Brando i John Lennon
Znaczek amerykańskiego motocykla do czapek Bretonek i Maciejówek
Maciejówka z emblematem motocykla Chopper
Emblemat Chopper do czapek z daszkiem - motocyklistówki, Brando i John Lennon
Znaczek amerykańskiego motocykla do czapek Bretonek i Maciejówek
Maciejówka z emblematem motocykla Chopper

Chopper

  • wymiary: wys. 20 mm x szer. 21 mm
  • sposób mocowania: na pin
  • znaczek metalowy - odlewany
  • kolor: stare srebro
MPC-MOT-PvA
20,00 zł
Kolor
  • Srebrny
Rozmiar
MPC-MOT-PvA

JAK SPRAWDZIĆ ROZMIAR GŁOWY?

Dostępny, gotowy do wysyłki

  

Nasza rodzinna firma istnieje na rynku od blisko 100 lat - w jej ofercie znajdziesz nie tylko stylowe nakrycia głowy, ale również wiele oryginalnych dodatków i akcesoriów. Wśród nich nie brakuje różnego rodzaju emblematów, w tym również takich dedykowanych fanom motoryzacji. Jednym z nich jest emblemat amerykańskiego motocykla Chopper mocowany na pin. Łatwy sposób mocowania oraz drobne wymiary znaczka pozwalają na szeroki dobór nakryć głowy - emblemat świetnie pasuje do czapek, takich jak Bretonki, Maciejówki czy Motocyklówki. 

Inspiracją do jego powstania był legendarny amerykański motocykl szosowy o charakterystycznej konstrukcji, tj. dużym gabarycie i masie. Motocykl, zwany też chopperem wyróżnia się szerokim tylnym kołem, podniesioną kierownicą oraz obniżonym siedzeniem.

Choppery kojarzą się również z kultowym obrazem Dennisa Hoppera „Easy Rider” oraz popularnym serialem „Synowie Anarchii”.

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
Nikt jeszcze nie napisał opinii
 Opinie

Bądź pierwszy który napisze opinie !