Emblemat Colt M1911 - dodatek do czapek - militaria
Znaczek z starego srebra do czapek - pistolet colt
Emblemat polecany do czapek maciejówek i konfederatek
Emblemat Colt M1911 - dodatek do czapek - militaria
Znaczek z starego srebra do czapek - pistolet colt
Emblemat polecany do czapek maciejówek i konfederatek

Colt M1911

MPC-MIL-PvB
20,00 zł
  • wymiary: wys. 20 mm x szer. 33 mm
  • sposób mocowania: na piny
  • znaczek metalowy - odlewany
  • kolor: stare srebro
Kolor
  • Srebrny
Rozmiar
MPC-MIL-PvB

Dostępny, gotowy do wysyłki

  

Nasza rodzinna firma istnieje na rynku od blisko 100 lat - w jej ofercie znajdziesz nie tylko stylowe nakrycia głowy, ale również wiele oryginalnych dodatków i akcesoriów. Wśród nich nie brakuje różnego rodzaju emblematów, w tym również takich dedykowanych fanom militariów. Jednym z nich jest pistolet Colt M1911 mocowany na pin. Łatwy sposób mocowania pozwala na szeroki dobór nakryć głowy - emblemat świetnie pasuje do czapek, takich jak Konfederatki i Maciejówki.

Amerykański pistolet samopowtarzalny Colt kaliber 45 został opracowany wg projektu John Browninga. Magazynek jednorzędowy został umieszczony w rękojeści o pojemności siedmiu naboi.

W 1911 roku rozpoczęła się produkcja seryjna dla armii amerykańskiej. W trakcie II wojny światowej nieco zmieniona wersja była na wyposażeniu oficerów Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, m.in. 1 Samodzielnej Brygady Spadochronowej.

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
Nikt jeszcze nie napisał opinii
 Opinie

Bądź pierwszy który napisze opinie !