Emblemat Vespa 125 - skuter retro
Znaczek motoryzacyjny Vespa do czapek motocyklistówek
Dodatek do czapek - znaczek na pin skuter Vespa
Dekoracja do czapek z daszkiem - emblemat skutera Vespa
Emblemat Vespa 125 - skuter retro
Znaczek motoryzacyjny Vespa do czapek motocyklistówek
Dodatek do czapek - znaczek na pin skuter Vespa
Dekoracja do czapek z daszkiem - emblemat skutera Vespa

Vespa 125

  • wymiary: wys. 17 mm x szer. 29 mm
  • sposób mocowania: na pin
  • znaczek metalowy - odlewany
  • kolor: stare srebro
MPC-MOT-PvB
20,00 zł
Kolor
  • Srebrny
Rozmiar
MPC-MOT-PvB

JAK SPRAWDZIĆ ROZMIAR GŁOWY?

Dostępny, gotowy do wysyłki

  

Nasza rodzinna firma istnieje na rynku od blisko 100 lat - w jej ofercie znajdziesz nie tylko stylowe nakrycia głowy, ale również wiele oryginalnych dodatków i akcesoriów. Wśród nich nie brakuje różnego rodzaju emblematów, w tym również takich dedykowanych fanom motoryzacji. Jednym z nich jest emblemat skuter Vespa 125 mocowany na piny. Łatwy sposób mocowania oraz drobne wymiary znaczka pozwalają na szeroki dobór nakryć głowy - emblemat świetnie pasuje do czapek, takich jak Bretonki, Maciejówki czy Motocyklówki.

Kultowy skuter Vespa jest produkowany przez włoską firmę Piaggio od 1946 roku. Skuter projektu Corradino D`Ascanio okazał się niezwykle przystępnym i wygodnym sposobem transportu. Vespa szybko też zdobyła popularność za granicą. Osa, bo tak ją nazwali Włosi, zawdzięcza swą nazwę opływowej linii, szerokiemu tylnemu nadkolu i smukłej talii. Dziś jest jedną z głównych ikon włoskiego stylu życia. W Polsce w latach sześćdziesiątych na wzór Vespy produkowano WFM Osa.

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
Nikt jeszcze nie napisał opinii
 Opinie

Bądź pierwszy który napisze opinie !