fedora kapelusz męski turystyczny warszawa
Kapelusz damski - klasyczne fedory czerwone
Fedora kapelusz męski czerwony sklep internetowy
czerwone męskie nakrycie głowy - świat kapeluszy
fedora kapelusz męski turystyczny warszawa
Kapelusz damski - klasyczne fedory czerwone
Fedora kapelusz męski czerwony sklep internetowy
czerwone męskie nakrycie głowy - świat kapeluszy

Bossanova - WEŁNA

 • Klasyczny szyty kapelusz fedora
 • Tradycyjne i precyzyjne techniki szycia
 • W środku wgrzana podszewka
 • Czarne opasanie
 • Odporny na warunki atmosferyczne
 • Materiał: sukno wełniane
Wymiary nakrycia głowy:
 • szerokość ronda:
  przód: 6 cm
  bok: 5,5 cm
  tył: 5 cm
 • wysokość główki:
  około: 11 cm
ZAB-BSS-W10-54
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
170,00 zł
Kolor
 • Czerwony
Rozmiar
ZAB-BSS-W10-54

JAK SPRAWDZIĆ ROZMIAR GŁOWY?

Ten rozmiar jest chwilowo niedostępny

Powiadom mnie o dostępności.


  

Wełniany kapelusz damski Fedora Bossanova to jeden z modeli, którego produkcję rozpoczęliśmy w latach 50. ubiegłego stulecia - prezentowany wzór to klasyczna, kobieca Fedora o wyważonej formie. Tego typu propozycja, szczególnie w tak intensywnie kolorze to model szalenie wymagający i dedykowany do wyjściowych i eleganckich ubrań takich jak marynarki, płaszcze, jesionki. Wzór "Fedora" znany jest światu od początku XIX wieku. We francuskiej sztuce dramaturga Victoriena Sardou z 1882 roku, główna bohaterka - Fedora Romazowa nosiła tego typu kapelusze.

Kapelusz Fedora Bossanova to ręcznie szyte nakrycie głowy wykonane z wysokogatunkowego sukna wełnianego - materiał ten jest nie tylko efektowny, ale również odporny na warunki atmosferyczne, skutecznie zatrzymuje ciepło i doskonale przepuszcza powietrze. Nie bez znaczenia jest również zastosowana kolorystyka - model w intensywnie czerwonym kolorze sprawi, że nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie!

W ofercie naszego sklepu znajdziesz też klasyczne Fedory w wersji dla panów - dostępne są one w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych!

Nakrycie głowy na wiosnę - czapka, kapelusz, a może beret?

Pory przejściowe w Polsce trwają nieraz większą część roku, dlatego też trzeba się do nich dobrze przygotować. Wiosna jest bardzo zdradliwa, mimo coraz to piękniejszej aury i wyższych temperatur. Zastanawiasz się, jaka czapka będzie najlepsza na wiosnę?

Zachowaj jakość na lata, czyli poprawne przechowywanie i konserwowanie kapeluszy

Kapelusze to piękne nakrycie głowy, jednak w dużej mierze ich prezencja zależy od sposobu ich przechowywania. Odpowiednia pielęgnacja sprawi, że kapelusz przez lata zachowa właściwy kształt i będzie ozdobą, a nie dodatkiem...

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
Nikt jeszcze nie napisał opinii
 Opinie

Bądź pierwszy który napisze opinie !