Czapka z daszkiem w kolorze brązowym sklep warszawa
Czapka skórzana konfederatka brązowa
Konfederatka czapka męska w kolorze brązowym
Skórzana czapka kepi męska warszawa sklep
Czapka z daszkiem w kolorze brązowym sklep warszawa
Czapka skórzana konfederatka brązowa
Konfederatka czapka męska w kolorze brązowym
Skórzana czapka kepi męska warszawa sklep

Patriot - SKÓRA

SGN-KNP-S08-54
410,00 zł
  • Dekoracyjny pasek
  • Pikowana podszewka i potnik z bawełny
  • Ocieplona
  • Ergonomiczny kształt
  • Materiał: skóra naturalna
Kolor
  • Brązowy
  • Czarny
Rozmiar
SGN-KNP-S08-54

Produkt szyty na zamówienie: Wysyłka w 30 dni

  

Nasza oferta to nie tylko klasyczne nakrycia głowy idealne na co dzień, ale również wiernie odwzorowane czapki historyczne - repliki nawiązujące do różnych momentów w historii Polski i nie tylko. Jedną z takich propozycji jest czapka konfederatka Patriot ze skóry inspirowana mundurowymi nakryciami głowy typu kepi z czasów amerykańskiej Wojny Secesyjnej. Skąd wzięła się jej nazwa? Konfederatki kojarzone były głównie z wojskami południa, czy Konfederacji, choć jak podkreślają historycy, nosili je również przedstawiciele Unii, czyli drugiej strony konfliktu.  

Konfederatka Patriot to klasyczny model dostępny w kilku różnych rozmiarach. Nad daszkiem czapki umieszczony jest dekoracyjny, pleciony pasek wykonany również ze skóry naturalnej. 

Czapka uszyta jest z zachowaniem wysokich standardów ergonomii - ma pikowaną bawełnianą podszewkę i potnik. Model został wykonany ze skóry naturalnej, dzięki czemu świetnie sprawdzi się o każdej porze roku!

Patrolówki – nie tylko sportowy design

  Patrolówki to czapki najczęściej wybierane przez mężczyzn. Wynika to zapewne z ich uniwersalnego charakteru. Czapka z daszkiem to świetna propozycja niezależnie od warunków atmosferycznych. Przydaje się w deszczowy dzień i w czasie intensywnego słońca. Ochrania głowę, a daszek czapki chroni twarz...

Czy materiał ma znaczenie? W poszukiwaniu czapki idealnej

  Po przyjściu do pracy ściągasz czapkę, a Twoje włosy elektryzują się i sterczą w różne strony, a po układanej rano fryzurze nie ma śladu? Wystarczy kilka minut, które spędzisz w sklepie w nakryciu głowy, by pot wstąpił Ci na czoło i lał się po karku? Sprawdź koniecznie, z jakiego materiału jest wykonana Twoja czapka...

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
Nikt jeszcze nie napisał opinii
 Opinie

Bądź pierwszy który napisze opinie !