Kapelusze na prezent


Nie ulega wątpliwości, że osoby na co dzień noszące kapelusze są wyjątkowe i pewnością nie można przejść obok nich obojętnie. Jeśli masz w swoim otoczeniu właśnie taką osobę i poszukujesz dla niej pomysłu na prezent, to jesteś w najlepszym możliwym miejscu. Znajdziesz u nas najbardziej pożądane modele kapeluszy. Nasze nakrycia głowy świetnie sprawdzą się na różne okazje. Są to zatem wyroby idealne na prezent, szczególnie dla znawców mody i miłośników kapeluszy. 

Z jakiej okazji możesz wręczyć komuś kapelusz?

Okazji jest wiele - mogą to być między innymi urodziny, imieniny, święta i rocznice. Czy któraś z nich jest nieodpowiednia dla wręczenia kapelusza? Oczywiście, że nie. Kapelusz możesz podarować na prezent nawet bez konkretnego powodu, czy okazji. Wystarczy, że proponowany przez nas model od razu skojarzy Ci się z bliską osobą. W takiej sytuacji masz już 100% pewność, że upominek będzie trafiony. Prawdą jest, że jeśli masz do czynienia z prawdziwym sympatykiem kapeluszy, to nowy nabytek przyjmie z chęcią w każdym momencie. Wiele osób na stałe do swojego codziennego outfitu wprowadziła kapelusze, czyniąc je swoim znakiem rozpoznawczym. Takie osobowości nie boją się także kolorów. Nie musisz zatem rozglądać się tylko za kapeluszem w kolorze czarnym, czy beżowym. Prezent musi być zaskakujący i ciekawy. Wybierz kapelusz na prezent w kolorze niebieskim, szarym, czy czerwonym. Jesteśmy przekonani, że gustowny kapelusz zrobi ogromne wrażenie na obdarowanej osobie i stanowić będzie doskonałą podstawę do stworzenia wielu zapierających dech w piersi stylizacji.

Jakie kapelusze znajdziesz na sterkowski.pl?

Do Twojej dyspozycji pozostawiamy ogromną ilość gustownych kapeluszy zarówno w wariancie nowoczesnym, jak i modele oddające duszę i charakter kapeluszy z minionych czasów. Proponujemy kapelusze Trilby, fedora oraz bucket, które doskonale komponują się zarówno ze stylem eleganckim, jak i casualowym. Ciekawą propozycją są kapelusze kowbojskie, które z pewnością spodobają się miłośnikowi westrenów oraz modele turystyczne, które są niezbędne podczas kolejnych wypraw wędkarskich, myśliwskich czy krajoznawczych. Proponowane przez nas modele szyte są z dbałością o detale i z poszanowaniem tradycyjnego rzemiosła. Z uwagi na jakość jaką reprezentują kapelusze, są popularne nie tylko w Polsce, ale również w Anglii, w Niemczech i w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy przekonani, że osoba, której chcesz podarować kapelusz na prezent, również doceni naszą pasję i zaangażowanie.

Najpopularniejsze kapelusze zamawiane na prezent

W naszej kolekcji znajdziesz klasyczny, męski kapelusz z dużym rondem wykonany z filcu z włosa króliczego, wzbogacony o podszewkę z satyny, oraz skórzany potnik, który jest niezastąpiony także podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Historia tego typu kapelusza sięga XIX wieku oraz francuskiej sztuki dramaturga Victoriena Sardou z 1882 roku. Główną bohaterką była Fedora Romazowa, która nosiła tego typu nakrycie głowy i której zawdzięczamy nazwę kapelusza. Wśród pań dużym uznaniem cieszy się model Trilby. Dzięki tradycyjnym i precyzyjnym technikom szycia, kapelusz wykazuje długą żywotność i odporność na uszkodzenia. Panie cenią je także za to, że świetnie komponują się z wieloma stylizacjami. Dobrym pomysłem na prezent jest także kapelusz turystyczny na lato z szerokim rondem z lekkiej bawełny. Jest to egzemplarz, który przyda się podczas wielu wypraw za miasto.

Wysokiej jakości kapelusze na prezent od sterkowski.pl

Naszej marki nie trzeba przedstawiać wielbicielom kapeluszy. Działamy od blisko 100 lat. Założona została w 1926 roku przez Annę Sterkowską, która zapewne nie przypuszczała, że marka stanie się tak rozpoznawalna. Czapki, kapelusze, berety oraz galanteria skórzana cenione są nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami. Do największych sympatyków naszej marki należą mieszkańcy Anglii, Stanów Zjednoczonych i Niemiec. Ceniona jest przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem sklepu.