Akcesoria


Nakrycie głowy w postaci kapelusza, beretu, czy czapki to bardzo ważny element stylizacji zarówno tej codziennej, jak i okazjonalnej. W naszym sklepie znajdziesz egzemplarze bazujące na najlepszych materiałach i tradycyjnym rzemiośle. Nie jest to jednak cały nasz asortyment. Oferujemy Ci również akcesoria do czapek, które nie tylko będą ciekawym elementem stylizacji, ale także pozwolą wyrazić Twój indywidualizm i niesamowity charakter. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy skórzane rękawiczki, maseczki wielokrotnego użytku oraz emblematy. Doskonałym uzupełnieniem kolekcji nakryć głowy będzie także prawidło do czapek. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu.

Rękawiczki skórzane dla miłośników najnowszych technologii

Rękawiczki to jeden z elementów garderoby, którego nie może zabraknąć w zimniejsze dni. Wraz z rozwojem najnowszych technologii napotkaliśmy problem w postaci obsługi smartfonów. Nasza pracownia wyszła jednak naprzeciw wymaganiom klientów, oferując rękawiczki z funkcją touch screen. Wysokiej jakości galanteria skórzana doskonale prezentuje się w zestawieniu z czapkami, kapeluszami i beretami z naszej oferty. Zachęcamy do zapoznania się także z pozostałymi modelami rękawiczek damskich i męskich.

Okazjonalne emblematy do czapek

Ciekawą propozycją wśród akcesoriów do czapek są emblematy. Okolicznościowe, oryginalne emblematy, piny, czy też znaczki patriotyczne pozwolą Ci stworzyć niezapomnianą stylizację. Mogą być zarówno wyrazem Twoich zainteresowań, jak i sposobem na upamiętnienie jakiegoś ważnego wydarzenia. Oferujemy emblematy na różne uroczystości, orzełki dla rekonstruktorów, symbole marynistyczne, które szczególnie przypadną do gustu marynarzom, czy też emblematy dla miłośników motocyklowych wypraw i zlotów.

Maseczki materiałowe na twarz

Jednym z elementów stylizacji, który w ostatnim czasie dołączył do codzienności, jest maseczka ochronna. Maseczki materiałowe oprócz tego, że mają chronić przed zarażeniem wirusami, mogą także być ciekawym i eleganckim elementem stylizacji. W naszej kolekcji znajdziesz trójwarstwowe maseczki z zakładką na dodatkowe wkłady filtrujące, które zapewnią Ci nie tylko wygodę i komfort, ale również perfekcyjnie dopasowanie do całej stylizacji.