Kategorie

Czapki na jesień i zimę

W tej kategorii naszego sklepu zamieściliśmy ofertę czapek na zimę i jesień. Proponujemy tu czapki szyte przede wszystkim z sukna wełnianego i skóry, które gwarantują najlepsza ochronę przed zimnem.

Aktywne filtry

Czapki na jesień i zimę

Nawet, jeśli nie jest sroga, nie kojarzy się z daleką Syberią i nie szczypie w uszy, to jednak – zima to zima. Jak wiadomo, najwięcej ciepła ucieka przez kończyny i… głowę. Ona z kolei najszybciej daje znać, że ochrona jest nieodpowiednia. O ile dłonie można włożyć do kieszeni, o tyle głowa musi mieć dla siebie coś specjalnego. Czapka na zimę jest więc niezbędnikiem.

Czapki na zimę – ciepło, miło, symbolicznie

Ochrona przez zimnem to nie wszystko. Czapka na zimę, nawet, jeśli aura sprawia, że nie jest konieczna, to… jednak jest. Stanowi swego rodzaju atrybut, może być noszona dla zdrowia i ochrony, ale stanowi również niezbędny element zimowego ubioru. Nonszalancko wsadzona na głowę może zakrywać włosy, które nie poddały się stylizacji, czy też służyć wyłącznie dekoracji, ale nawet w takim wydaniu zawsze będzie chroniła od nagłych porywów zimna. Z kolei kiedy mróz daje się we znaki – czapka na zimę jest jak namiastka domu, jest bezpieczeństwem i komfortem – gruba i ciepła, nie pozwala poczuć przejmującego chłodu i zniechęcenia, a nawet mobilizuje do korzystania z uroków zimy – świetnie ją znosi. Czapka na zimę na głowie, trzymana w ręce czy schowana w torbie, po prostu musi być, na dzień i na wieczór, jak amen w pacierzu!

Grube, a piękne, czyli stylowe czapki na zimę

Nie trzeba mieć obaw, że w grubej, zimowej czapce, będzie się wyglądało źle, nie dopasuje się jej do stroju, zniekształci się swoją sylwetkę. Skoro czapki zimowe są atrybutem, są też dostosowane nie tylko do stylizacji, ale też do… charakterów swoich właścicieli! Wystarczy spojrzeć na czapkę Pireus - z cudownie miękkiego, ciepłego wełnianego flauszu, ma w sobie coś z elegancji i buntowniczy urok, z kolei traperka Fargo, wykonana z naturalnej skóry kożuchowej, to odważne i jakże stylowe wyzwanie rzucone przygodzie! Zaś Orso, to ponadczasowy klasyk, idealny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, do sportowej kurtki i nieco bardziej casualowego kardigana. Słowem - czapka na zimę jest jak przyjaciel – zawsze pasuje!