Czapki wełniane


Czapki z wełny to jeden z elementów garderoby, którego nie może zabraknąć w okresie jesienno - zimowym. Wybierając model dla siebie, warto zwrócić uwagę nie tylko na aspekt wizualny, ale również jakość, która idzie w parze z wygodą. Jeśli zależy Ci na czapce wełnianej damskiej lub męskiej, która służyć Ci będzie przez wiele lat, to koniecznie sprawdź naszą ofertę. Szyjemy wełniane czapki od wielu lat. Sprawdź cały asortyment naszego sklepu i wybierz ciepłe wełniane czapki dla całej rodziny. 

Stylowe wełniane czapki męskie i damskie

Niegdyś wełniane czapki nie były zbyt popularne. Nie uważano ich wówczas za produkt wart uwagi, czy estetykę, która mogłaby otrzymać miano stylowej. Dziś na szczęście jest zupełnie inaczej. Obecnie wełniane czapki damskie i męskie są świetnym uzupełnieniem outfitu na co dzień. Nie bez znaczenia jest mnogość krojów i kolorów, które zdecydowanie pozwalają dopasować czapki do niemal każdej stylizacji. Warto wspomnieć także o tym, że decydując się na zakup nakrycia głowy na sterkowski.pl stawiasz na najwyższą jakość wełny. Do produkcji wykorzystujemy wełny takie jak Merynos, Harris Tweed czy Shetland (wełna szetlandzka).

Czapki wełniane damskie – dodatek, który ożywi codzienny outfit!

Zastanawiasz się, dlaczego to właśnie czapka wełniana ma być zwieńczeniem Twojej codziennej kreacji? Z chęcią podpowiemy. Czapka wełniana to ostatni krzyk mody, dzięki któremu szybko i gustownie podkreślisz swój styl i charakter. Nakrycie głowy wcale nie musi być nudne. Wśród modnych kobiet największą popularnością cieszą się czapki z wełny merynosa, które zapewniają pełną izolację, nie przepuszczają mroźnego wiatru i są miłe w dotyku. Co więcej, nie wywołują uczucia swędzenia, które kojarzone jest z wełną. Istotną zaletą jest także to, że wykazują wysoką ochronę przeciw promieniowaniu UV, co z pewnością ucieszy szczególnie rodziców zamawiających czapki dla swoich pociech.

Czapka wełniana stała się także elementem casualowego stylu, który nigdy nie wyjdzie z mody. Jest ponadczasowy i można się nim bawić do woli. Idąc krok dalej, można pomyśleć o kaszkiecie. Tak, kaszkiety nie są zarezerwowane tylko dla mężczyzn. Na modowych wybiegach i na ulicach większych miast spotkać można kobiety, które nie boją się eksperymentować. Kreowanie własnego wizerunku na bazie kaszkietu, długiego płaszcza, marynarki, czy casualowej kurtki jest doskonałym pomysłem. Komponując zestaw wełnianych czapek damskich na zimę, nie można oczywiście zapominać o tradycyjnej czapce maciejówce, która również wpisuje się w obecne trendy i jest komfortowa w noszeniu zarówno w czasie srogiej zimy, jak i w porze przejściowej. 

Czapka idealna dla nowoczesnego mężczyzny

W nowoczesnym świecie mężczyźni przykładają ogromną wagę do swojego wyglądu, wykształcenia, czy pasji. Charakter i indywidualizm wyrażany jest poprzez ubiór. Zima to doskonała okazja do tego, aby pokazać swój styl w nieco innej odsłonie. Jaka zatem powinna być idealna czapka dla nowoczesnego mężczyzny? Naszą pierwszą propozycją są dokerki, czyli czapki wełniane męskie, które charakteryzują się prostotą i użytecznością. Niegdyś stanowiły element umundurowania użytkowego, dziś są niezaprzeczalnym hitem wśród modnych mężczyzn dbających o swój image. Są to modele gwarantujące komfort noszenia, przejawiający się w idealnym balansie pomiędzy utrzymaniem ciepła a komfortem dla skóry. Ciekawą propozycją na chłodne jesienne i zimowe dni są czapki wełniane typu beanie. Jeśli liczy się dla Ciebie najlepsza jakość i skuteczność, to znakomitą ochronę przed zimnem zapewni Ci miękka wełna merynosa, która uważana jest za najlepszą tkaninę na świecie. Są to czapki o dużej żywotności i doskonałej odporności na warunki atmosferyczne. Niepowtarzalny styl wykreujesz także z wykonaną z sukna wełnianego żeglarską hamburką, czyli czapką, która posiada oryginalną haftowaną taśmę na otoku oraz z pomocą klasycznych kaszkietów, które niezmiennie od wielu lat są wyrazem dobrego stylu.