Maseczki


Dbanie o własne bezpieczeństwo stało się w ostatnim czasie szczególnie ważne. COVID-19 sprawił, że większą uwagę przykładamy do higieny osobistej i prostych czynności, które pozytywnie wpływają na nasze zdrowie. Zobligowani przepisami i zdrowym rozsądkiem, wchodząc do sklepu, apteki, czy kina, musimy założyć maseczkę wielorazową, która w pewnym stopniu zabezpiecza przed zarażeniem wirusami. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości maseczki higieniczne z zakładką na dodatkowe wkłady filtrujące, które będą Ci służyć przez długie lata.

Dlaczego maseczka materiałowa jest lepsza od jednorazowej?

Maseczka materiałowa to przede wszystkim wygoda. Zaopatrując się w maseczkę higieniczną, możesz z niej korzystać przez długi czas, bez konieczności zakupu kolejnego egzemplarza. Wystarczy, że będziesz dbać o nią, regularnie prać i prasować. Maseczka jednorazowa nie nadaje się do kolejnego użytku, tym samym zaraz po wyjściu ze sklepu musisz ją wyrzucić. Generuje to również dodatkowy stres. Maseczki jednorazowe nie zawsze są dostępne w sprzedaży, co sprawia kłopot, szczególnie wówczas, gdy pilnie musisz wejść do sklepu, czy innego miejsca publicznego. Maseczkę wielorazową możesz mieć zawsze przy sobie np. trzymać ją w torebce, czy kurtce. Dzięki temu nie będziesz w żaden sposób się ograniczać. Co więcej, z maseczki materiałowej wielokrotnego użytku będziesz korzystać tylko Ty. Oznacza to, że nie ma obawy, że maseczka była dotykana wcześniej przez kilkanaście osób oglądających produkt w sklepie, czy osoby obsługujące.

Maseczka materiałowa elementem stylizacji

Maseczki materiałowe stały się codziennym elementem stylizacji. Towarzyszą nam w wielu sytuacjach, co sprawia, że zwracamy na nie coraz większą uwagę. Jeśli oprócz ochrony przed zanieczyszczeniami wdychanymi do płuc, zależy Ci także na świetnym wyglądzie, to koniecznie postaw na maseczki wielorazowe z naszej pracowni. Prezentowane modele dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz klasycznej czerni proponujemy jasną zieleń, szarość i granat. Bogaty wybór to możliwość dopasowania maseczki do stylizacji, zarówno casualowej, jak i formalnej. Zachęcamy do zaopatrzenia się nie tylko w tradycyjną czerń, która pasuje do wszystkiego, ale również w inne odcienie, które pozwolą podkreślić Twój indywidualizm i charakter. 

Jakie maseczki znajdziesz na sterkowski.pl?

W naszym sklepie internetowym znajdziesz maseczki wielokrotnego użytku z zakładką na dodatkowe wkłady filtrujące. Dzięki temu samodzielnie decydujesz, jaki zakres ochrony odpowiada Ci najbardziej. Trójwarstwowe maseczki higieniczne wykonane zostały ze 100% bawełny z certyfikatem OEKO-TEX® (warstwa wewnętrzna i zewnętrzna). Dodatkowo zastosowana została warstwa środkowa, w której znajdziesz fizelinę. Miła w dotyku maseczka ma wymiary około 18 cm szerokości i 10 cm wysokości. Model wzbogacony został o tasiemki bawełniane o długości 41 cm z możliwością regulacji długości, dzięki stoperom. Oznacza to, że maseczka będzie idealnie przylegała do Twojej twarzy. Jest to zatem produkt jednocześnie praktyczny i wygodny, który możesz zamówić w wersji pojedynczej lub w pakiecie 5 lub 10 sztuk.

Sterkowski - marka z wieloletnim doświadczeniem 

Naszej marki nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi gustownych nakryć głowy. Pracownia założona została w 1926 roku przez Annę Sterkowską. Przez blisko 100 lat zdobyliśmy zaufanie wśród najbardziej wymagających klientów. Produkty wykonane z pasją i zaangażowaniem cieszą się ogromną popularnością zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Do najwierniejszych klientów naszej marki należą obywatele Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Niemiec. Specjalizujemy się w szyciu gustownych nakryć głowy, jednak w ofercie sklepu znaleźć można także maseczki materiałowe oraz galanterię skórzaną.