Prawidło

Powidło drewniane do czapek, beretów i kapeluszy
Dostępny
Akcesoria

Prawidło

90,00 zł

Czapka, beret lub kapelusz to Twój stały element stylizacji? Cenisz tradycyjne rzemiosło i pasję do tworzenia wysokiej jakości oryginalnych nakryć głowy? Oznacza to, że nasz asortyment stworzony został z myślą o Tobie. Oprócz gustownych nakryć głowy w wersji nowoczesnej oraz odwołujących się do lat 40. i 50. oferujemy również prawidło do czapek, które pozwoli Ci przechowywać je w najlepszy możliwy sposób. Dzięki temu będą Ci służyć przez długie lata. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Do czego przyda Ci się prawidło do czapek?

Jeśli jesteś prawdziwym kolekcjonerem nakryć głowy wszelakiego typu, to w Twojej kolekcji powinno znaleźć się przynajmniej kilka prawideł do czapek. Dzięki nim zadbasz o walory estetyczne i funkcjonalne wyrobów na długie lata. Proponowane prawidła do przechowywania kapeluszy, beretów i czapek wykonane zostały z naturalnego drewna, dzięki czemu wyróżniają się wieloletnią przydatnością. Prawidła do czapek są uniwersalne. Oznacza to, że można przechowywać w nich nakrycia głowy w rozmiarach od 55 do 65 cm, czyli zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci w wieku szkolnym. Obie końcówki prawidła do czapek są rozkręcane za pomocą metalowych śrub, dzięki którym regulowany jest rozmiar. Jak zatem korzystać z przyrządu? Wybierz nakrycie głowy, które chcesz zabezpieczyć. Następnie włóż rozciągacz do główki i powoli zwiększ rozmiar poprzez rozkręcenie śruby. To bardzo proste i praktyczne narzędzie, które z pewnością zdobędzie Twoje uznanie. Prawidło do czapek sygnowane jest logo naszej marki.

Marka Sterkowski - tradycja i nowoczesność w jednym

Nasza marka to rodzinna pracownia z tradycjami i pasją, jakich w dzisiejszych czasach pozostało już niewiele. Historia firmy to blisko 100 lat. W 1926 roku założyła ją Anna Sterkowska, która po śmierci męża poszukiwała sposobu na utrzymanie rodziny. Nie przypuszczała wówczas, że firma odniesie tak duży sukces zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Czapki, kapelusze, berety oraz prawidła do czapek cieszą się dużą popularnością szczególnie w Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz w Stanach Zjednoczonych. Warto wspomnieć o tym, że na chwilę obecną w rodzinnej pracowni z pasją i zaangażowaniem nakrycia głowy tworzone są przez czwarte pokolenie. Duża uwaga poświęcana jest jakości zarówno wykonania, jak i użytych materiałów. Jesteśmy przekonani o tym, że Twój pierwszy zakup w naszym sklepie nie będzie ostatnim.