Emblematy

Emblemat M-16 - elegancki dodatek do czapek - militaria Emblemat M-16 - elegancki dodatek do czapek - militaria 2
Dostępny
Emblematy

M 16

20,00 zł
Emblemat Colt M1911 - dodatek do czapek - militaria Emblemat Colt M1911 - dodatek do czapek - militaria 2
Dostępny
Emblematy

Colt M1911

20,00 zł
Brelok Hurricane
Dostępny
Emblematy

Brelok Hurricane

20,00 zł
Emblemat Vespa 125 - skuter retro Emblemat Vespa 125 - skuter retro 2
Dostępny
Emblematy

Vespa 125

20,00 zł
Emblemat Chopper do czapek z daszkiem - motocyklistówki, Brando i John Lennon Emblemat Chopper do czapek z daszkiem - motocyklistówki, Brando i John Lennon 2
Dostępny
Emblematy

Chopper

20,00 zł
Emblemat Orzełek PSZ - znaczek do czapek z starego srebra Emblemat Orzełek PSZ - znaczek do czapek z starego srebra 2
Dostępny
Emblematy

Orzełek PSZ

20,00 zł
Emblemat Polska Walcząca do bretonek i konfederatek Emblemat Polska Walcząca do bretonek i konfederatek 2
Dostępny
Emblematy

Polska Walcząca

20,00 zł
Kotwica Admiralicji - znaczek do czapek Hamburek i Maciejówek Kotwica Admiralicji - znaczek do czapek Hamburek i Maciejówek 2
Dostępny
Emblematy

Kotwica Żeglarska

20,00 zł

Oryginalność i nieszablonowość jest dzisiaj bardzo pożądana. Jeśli poszukujesz sposobu na wyróżnienie się z tłumu i podkreślenie swojego wyjątkowego charakteru, to emblematy do czapek będą produktem idealnym dla Ciebie. Akcesoria można przymocować także do beretu, czy kapelusza. Dzięki nim gustowne nakrycie głowy będzie jeszcze ciekawsze, a stylizacja dopracowana pod każdym względem. Piny, emblematy, znaczki i breloki z naszej oferty sprostają nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Możesz nimi przyozdobić nakrycie głowy zakładane na co dzień, jak i kapelusz na specjalne okazje. 

Sterkowski - marka z wieloletnim doświadczeniem i pasją

Emblematy do czapek to tylko część naszego asortymentu. Istniejemy na rynku od 1926 roku. Przez blisko 100 lat zdobywaliśmy doświadczenie i wiedzę, dzięki której dziś możemy pochwalić się popularnością nie tylko w kraju, ale również w Niemczech, Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. Przykładamy dużą uwagę do odpowiedniego doboru materiałów i jakości wykonania. Specjalizujemy się w szyciu nakryć głowy. W ofercie naszej pracowni znajdziesz kapelusze, czapki i galanterię skórzaną. Najstarsze wzory nakryć głowy pochodzą z czasów przedwojennych i lat 50., lecz w ofercie znaleźć można także modele inspirowane najnowszymi trendami. 

Jakie emblematy do czapek znajdziesz na sterkowski.pl?

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby asortyment emblematów do czapek był bogaty i interesujący. W naszej ofercie dostępne są wzory nawiązujące do charakteru nakryć głowy np. kaszubka, maciejówka, pilotka, motocyklistówka oraz konfederatka. Emblematy w zaledwie kilka chwil mogą stać się wyjątkową ozdobą czapki, kapelusza czy beretu. Oferujemy znaczki patriotyczne, symbole marynistyczne dla żeglarzy, orzełki dla rekonstruktorów oraz emblematy dla miłośników kultowych motocykli. Emblematy do czapek są wielokrotnego użytku. Oznacza to, że możesz zmieniać ozdoby, dostosowując wzór do aktualnych potrzeb, okazji oraz stylizacji.