Kategorie

Emblematy

W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Państwa ciekawą ofertę akcesoriów do czapek, kapeluszy i beretów. Okolicznościowe, oryginalne emblematy, znaczki patriotyczne, piny i breloki podkreślą niepowtarzalny charakter oferowanych przez nas czapek i innych nakryć głowy

Aktywne filtry

Emblematy do czapek dla miłośników oryginalności

Oryginalność i nieszablonowość jest dzisiaj bardzo pożądana. Jeśli poszukujesz sposobu na wyróżnienie się z tłumu i podkreślenie swojego wyjątkowego charakteru, to emblematy do czapek będą produktem idealnym dla Ciebie. Akcesoria można przymocować także do beretu, czy kapelusza. Dzięki nim gustowne nakrycie głowy będzie jeszcze ciekawsze, a stylizacja dopracowana pod każdym względem. Piny, emblematy, znaczki i breloki z naszej oferty sprostają nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Możesz nimi przyozdobić nakrycie głowy zakładane na co dzień, jak i kapelusz na specjalne okazje. 

Sterkowski - marka z wieloletnim doświadczeniem i pasją

Emblematy do czapek to tylko część asortymentu marki Sterkowski. Firma rodzinna istnieje na rynku od 1926 roku. Przez blisko 100 lat zdobywała doświadczenie i wiedzę, dzięki której dziś może pochwalić się popularnością nie tylko w kraju, ale również w Niemczech, Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. Marka dużą uwagę przykłada do odpowiedniego doboru materiałów i jakości wykonania. Marka Sterkowski specjalizuje się w szyciu nakryć głowy. W ofercie pracowni znajdziesz kapelusze, czapki i galanterię skórzaną. Najstarsze wzory nakryć głowy pochodzą z czasów przedwojennych i lat 50., lecz w ofercie znaleźć można także modele inspirowane najnowszymi trendami. 

Jakie emblematy do czapek znajdziesz na sterkowski.pl?

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby asortyment emblematów do czapek był bogaty i interesujący. W naszej ofercie dostępne są wzory nawiązujące do charakteru nakryć głowy np. kaszubka, maciejówka, pilotka, motocyklistówka oraz konfederatka. Emblematy w zaledwie kilka chwil mogą stać się wyjątkową ozdobą czapki, kapelusza czy beretu. Oferujemy znaczki patriotyczne, symbole marynistyczne dla żeglarzy, orzełki dla rekonstruktorów oraz emblematy dla miłośników kultowych motocykli. Emblematy do czapek są wielokrotnego użytku. Oznacza to, że możesz zmieniać ozdoby, dostosowując wzór do aktualnych potrzeb, okazji oraz stylizacji.