Powidło drewniane do czapek, beretów i kapeluszy

Prawidło

  • zakres rozciąganych rozmiarów 55 - 65 cm
  • obie końcówki są rozkręcane za pomocą metalowych śrub
  • naturalne drewno
  • wypalane logo
Wysyłka: 1-2 dni robocze
HAT-STR-U
80,00 zł
Kolor
  • Jasnobrązowy
Rozmiar
HAT-STR-U

Jak sprawdzić rozmiar głowy?

  

Nasza rodzinna firma istnieje na rynku od blisko 100 lat. W naszej ofercie znaleźć można wysokiej jakości nakrycia głowy dedykowane najbardziej wymagającym użytkownikom. Pełen asortyment obejmuje nie tylko kapelusze i kaszkiety, ale również wiele praktycznych akcesoriów - jednym z nich jest rozciągacz do nakryć głowy, czyli rozkręcane na śruby prawidło idealne do czapek, beretów i kapeluszy.

 

Jak działa rozciągacz do nakryć głowy? Aby rozciągnąć czapkę lub kapelusz należy włożyć prawidło do główki i dowolnie zwiększyć rozmiar poprzez dokonanie obrotu, czyli rozkręcenie śruby. Zakres rozciąganych rozmiarów to 55 - 65 centymetrów.

 

Prezentowany rozciągacz wykonany jest z naturalnego drewna, dzięki czemu jest wytrzymały i z pewnością posłuży przyszłemu użytkownikowi przez długi czas. Ciekawym akcentem jest wypalane logo  Sterkowski.

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
 (5/5)  - 1 Ocena - 1 Opinie
Wyświetl podział
 Opinie
By (Poznań, Polska) on 08 Nov 2019 (Prawidło) :
(5/5

Rozciągacz do nakryć głowy

jest O.K., zgrabny, mały, ergonomiczny, przyjemny w dotyku.
Jedynie co brakuje stopera na śrubie.