Maseczki 10 szt.

MST-MSK4-10
Ostatnie sztuki w magazynie
100,00 zł
 
  • TASIEMKI I STOPERY MOGĄ BYĆ W INNYM KOLORZE
  • Pakiet 10 sztuk maseczek higienicznych trójwarstwowych wielokrotnego użytku
  • Tasiemki bawełniane 41 cm z możliwością regulacji długości
  • Wymiary maski wys ok.10 cm, szer ok.18 cm
  • Kieszonka na dodatkowy wkład
  • Materiał: warstwa wewn. i zewn. 100% bawełna, warstwa środkowa flizelina
Rozmiar
Kolor : Ciemny niebieski
  • Czarny
  • Jasnozielony
  • Jasny szary
  • Ciemny niebieski
MST-MSK4-10 848v12783

Dostępny, gotowy do wysyłki

  

Trójwarstwowe maseczki higieniczne z 100% bawełny to obecnie element, którego nie może zabraknąć w żadnej torebce czy plecaku. Znajdziesz je też obok innych akcesoriów dostępnych w naszej ofercie. 

Oferujemy pakiet 10 sztuk trójwarstwowych maseczek higienicznych wielokrotnego użytku wykonanych z miłej w dotyku 100% bawełny. Każda z nich została wyposażona w bawełniane tasiemki o długości 41 cm zakończone stoperami, które ułatwiają dopasowanie maseczki i zapewniają jej optymalne przyleganie do twarzy. Kolory tasiemek i stoperów mogą być inne niż na zdjęciach. Środkowa warstwa maseczek została wykonana z oddychającej fizeliny - po wewnętrznej stronie znajduje się również kieszonka na dodatkowy wkład.

Przed pierwszym użyciem maseczki zaleca się jej pranie i prasowanie - prać należy w 60°C, zaś prasować do 100°C. Tkaniny nie farbują w praniu. Wymiary maseczki to około: 10 cm x 18 cm. Maski zostały uszyte w naszej pracowni Sterkowski w jednym uniwersalnym rozmiarze. Maska nie jest wyrobem medycznym, jest tylko środkiem higieny osobistej.

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot