Blue and Gray - WEŁNA/SKÓRA
Blue and Gray - WEŁNA/SKÓRA
Blue and Gray - WEŁNA/SKÓRA
Blue and Gray - WEŁNA/SKÓRA
Blue and Gray - WEŁNA/SKÓRA
Blue and Gray - WEŁNA/SKÓRA
Blue and Gray - WEŁNA/SKÓRA
Blue and Gray - WEŁNA/SKÓRA
Blue and Gray - WEŁNA/SKÓRA
Blue and Gray - WEŁNA/SKÓRA
Blue and Gray - WEŁNA/SKÓRA
Blue and Gray - WEŁNA/SKÓRA

Blue and Gray - WEŁNA/SKÓRA

  • daszek z naturalnej skóry
  • główka z sukna wełnianego
  • pikowana podszewka i potnik z bawełny
  • ocieplona
  • odczepiany emblemat
  • Materiał: wełna / skóra
SGN-KNW-S00W51-m1-60
410,00 zł
Kolor
  • Szary
  • Granatowy
Rozmiar
SGN-KNW-S00W51-m1-60

JAK SPRAWDZIĆ ROZMIAR GŁOWY?

Produkt szyty na zamówienie: Wysyłka w 30 dni

  

Nasza oferta to nie tylko klasyczne nakrycia głowy idealne na co dzień, ale również wiernie odwzorowane czapki historyczne - repliki nawiązujące do różnych momentów w historii Polski i nie tylko.

Jedną z takich propozycji jest czapka konfederatka Blue and Gray z wysokiej jakości wełny, inspirowana mundurowymi nakryciami głowy typu kepi z czasów amerykańskiej Wojny Secesyjnej.

Skąd wzięła się jej nazwa? Konfederatki kojarzone były głównie z wojskami południa, czy Konfederacji, choć jak podkreślają historycy, nosili je również przedstawiciele Unii, czyli drugiej strony konfliktu.

Konfederatka Blue and Gray to klasyczny model ze skórzanym daszkiem.

Czapka uszyta jest z zachowaniem wysokich standardów ergonomii - ma pikowaną bawełnianą podszewkę i potnik.

Patrolówki – nie tylko sportowy design

Patrolówki to czapki najczęściej wybierane przez mężczyzn. Wynika to zapewne z ich uniwersalnego charakteru. Czapka z daszkiem to świetna propozycja niezależnie od warunków atmosferycznych. Przydaje się w deszczowy dzień i w czasie intensywnego słońca. Ochrania głowę, a daszek czapki chroni twarz...

Czy materiał ma znaczenie? W poszukiwaniu czapki idealnej

  Po przyjściu do pracy ściągasz czapkę, a Twoje włosy elektryzują się i sterczą w różne strony, a po układanej rano fryzurze nie ma śladu? Wystarczy kilka minut, które spędzisz w sklepie w nakryciu głowy, by pot wstąpił Ci na czoło i lał się po karku? Sprawdź koniecznie, z jakiego materiału jest wykonana Twoja czapka...

Jak odpowiednio dbać o nakrycie głowy?

  Zadbane nakrycie głowy jest czyste, ma ładny kształt i dobrze się prezentuje. Inwestując w kapelusz lub czapkę z naturalnych surowców, opracuj listę zasad obejmującą przechowywanie, pielęgnację i noszenie nakrycia głowy. Dzięki temu będziesz mógł długo cieszyć się swoją czapką i kapeluszem...

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
 (5/5)  - 2 Ocena - 1 Opinie
Wyświetl podział
 Opinie
By (Olsztyn , Polska) on 28 Nov 2022 (Blue and Gray - WEŁNA/SKÓRA) :
(5/5
Klient ocenił produkt, ale nie zamieścił recenzji, lub recenzja jest w trakcie moderacji
By (Walim, Polska) on 26 Apr 2022 (Blue and Gray - WEŁNA/SKÓRA) :
(5/5

Szare kepi

Dziś odebrałem przesyłkę. Czapka bardzo mi się podoba - jest pięknie wykonana, a materiał miły w dotyku. Jestem wielce ciekaw, jak będzie się nosiła z perspektywy kilku miesięcy wiosny i lata. Sądzę, że warto zaufać :)