Czapka dokerka skórzana na zimę damska
czarna czapka męska ze skóry na jesień
damska czarna skórzana czapka dokerka na zimę - polska pracownia czapek sklep warszawa
Czapka dokerka skórzana na zimę damska
czarna czapka męska ze skóry na jesień
damska czarna skórzana czapka dokerka na zimę - polska pracownia czapek sklep warszawa

Leon - SKÓRA

  • Tradycyjny krój - nad uszy
  • Czapka ma wygodną regulację na rzep i wcięcie z tyłu
  • Ergonomiczny kształt i materiały
  • Bawełniany potnik
  • Dostępne duże rozmiary
  • Materiał: skóra naturalna
SGN-NAL-S00-58
410,00 zł
Kolor
  • Czarny
  • Brązowy
Rozmiar
SGN-NAL-S00-58

JAK SPRAWDZIĆ ROZMIAR GŁOWY?

Dostępny, gotowy do wysyłki

   

Skórzana dokerka Leon to model, który rewelacyjnie sprawdzi się zimą i w okresach przejściowych. Czapka o kroju ,,nad uszy" to pierwowzór popularnego beanie, które bardzo często można spotkać na ulicach polskich miast. Dokerka Leon wyróżnia się precyzyjnym szyciem, dbałością o detale oraz wykonaniem z wysokogatunkowej skóry naturalnej. Czapka ma wygodną regulację na rzep i wcięcie z tyłu. 

Czapki dokerki, czyli w typie docker`s cap produkowano już w latach 30. XX wieku. Miały chronić przed chłodem i wiatrem panującym w nadmorskich dokach i portach. Prostota i użyteczność doprowadziły do rozpowszechnienia tych nakryć głowy wśród pracowników fizycznych. Niedługo potem okazało się, że ich zalety zostały docenione przez dowództwa US Army i US Navy, które zaakceptowały ich wzór jako element umundurowania użytkowego.

Dzisiaj klasyczna dokerka jest nie tylko synonimem wygody i funkcjonalności, ale również stylu. Nic dziwnego, że w naszej ofercie obok innych czapek znalazły się również dokerki i ich bardziej współczesne wersje, czyli beanie dostępne w wielu różnych kolorach i rozmiarach.

Czapka – idealny prezent na Dzień Mężczyzny

Kupno prezentu dla kobiety nie jest wielkim problemem. Kwiaty, kosmetyki, apaszka, biżuteria są łatwo dostępne i najczęściej wybierane. Kłopot pojawia się, gdy szukamy prezentu dla mężczyzny.   Kosmetyki mogą się nie sprawdzić, biżuterii nie lubi, co więc zostaję?

Przewaga handmade nad wyrobami masowej produkcji

Wyroby masowej produkcji spotykamy w sklepach sieciowych, gdzie ważniejsza jest ilość niż jakość. Moda zmienia się, nowe trendy pojawiają się o każdej porze roku. Kluczowe jest nasycenie rynku nowymi produktami, dlatego produkuje się je na masową skalę...

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
Nikt jeszcze nie napisał opinii
 Opinie

Bądź pierwszy który napisze opinie !