Emblemat M-16 - elegancki dodatek do czapek - militaria
Eleganckie modne uzupełnienie czapek wojskowych, militarnych
Emblemat M-16 - znaczek przypinany do czapek Maciejówek, Konfederatek
Emblemat M-16 - elegancki dodatek do czapek - militaria
Eleganckie modne uzupełnienie czapek wojskowych, militarnych
Emblemat M-16 - znaczek przypinany do czapek Maciejówek, Konfederatek

M 16

  • wymiary: wys. 15 mm x szer. 52 mm
  • sposób mocowania: na piny
  • znaczek metalowy - odlewany
  • kolor: stare srebro
MPC-MIL-PvA
20,00 zł
Kolor
  • Srebrny
Rozmiar
MPC-MIL-PvA

JAK SPRAWDZIĆ ROZMIAR GŁOWY?

Dostępny, gotowy do wysyłki

  

Nasza rodzinna firma istnieje na rynku od blisko 100 lat - w jej ofercie znajdziesz nie tylko stylowe nakrycia głowy, ale również wiele oryginalnych dodatków i akcesoriów. Wśród nich nie brakuje różnego rodzaju emblematów, w tym również takich dedykowanych fanom militariów. Jednym z nich jest karabin automatyczny M-16 mocowany na piny. Łatwy sposób mocowania pozwala na szeroki dobór nakryć głowy - emblemat świetnie pasuje do czapek, takich jak Konfederatki i Maciejówki.

Amerykański karabin automatyczny M-16 został skonstruowany przez Eugene Stonera. Był odpowiedzią amerykańskich konstruktorów na radziecki AK-47. Produkcję seryjną M-16 rozpoczęto w 1960 roku na zamówienie Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych.

Następnie trafił do ekwipunku wojsk lądowych Stanów Zjednoczonych walczących w Wietnamie. M-16 zakupiony „przejściowo i jednorazowo” stał się głównym wyposażeniem amerykańskiej armii. Obecnie karabin jest produkowany przez producentów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Chinach.

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
Nikt jeszcze nie napisał opinii
 Opinie

Bądź pierwszy który napisze opinie !