Kotwica Admiralicji - znaczek do czapek Hamburek i Maciejówek
Emblemat  Kotwica Żeglarska - dodatek do czapek maciejówek i bretonek
Znaczek Kotwicy do czapek Kaszubek, Szyprówek i Maciejówek
Kotwica Admiralicji - znaczek do czapek Hamburek i Maciejówek
Emblemat  Kotwica Żeglarska - dodatek do czapek maciejówek i bretonek
Znaczek Kotwicy do czapek Kaszubek, Szyprówek i Maciejówek

Kotwica Żeglarska

MPC-MAR-PvA
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
20,00 zł
  • wymiary: wys. 28 mm x szer. 20 mm
  • sposób mocowania: na pin
  • znaczek metalowy - odlewany
  • kolor: stare złoto
Kolor
  • Stare złoto
Rozmiar
MPC-MAR-PvA

Ten rozmiar jest chwilowo niedostępny

Powiadom mnie o dostępności.


  

Nasza rodzinna firma istnieje na rynku od blisko 100 lat - w jej ofercie znajdziesz nie tylko stylowe nakrycia głowy, ale również wiele oryginalnych dodatków i akcesoriów. Wśród nich nie brakuje różnego rodzaju emblematów, w tym również takich dedykowanych fanom żeglarstwa. Jednym z nich jest kotwica admiralicji mocowana na pin. Łatwy sposób mocowania oraz drobne wymiary znaczka pozwalają na szeroki dobór nakryć głowy - emblemat świetnie pasuje do czapek, takich jak Kaszubki, Szyprówki, Hamburki, Bretonki i Maciejówki.

Kotwica admiralicji jest najpopularniejszym znakiem graficznym pracy na morzu i tradycji marynarskiej, jak również symbolem nadziei.

W „Zwierciadle morza” Joseph Conrad Korzeniowski scharakteryzował ją następującymi słowami: „Kotwica jest to kawał żelaza przystosowany cudownie do swego celu (…) O jej doskonałości świadczy jej rozmiar, bo żadne narzędzie nie jest tak małe w stosunku do wielkiej pracy, jaką ma wykonać. Spójrzcie na kotwice wiszące u kotbelek wielkiego statku. Jakże są drobne w stosunku do wielkiej objętości kadłuba. Gdyby je robiono ze złota, wyglądałyby jak błyskotki, jak ozdobne zabawki, nie większe stosunkowo niż brylantowa kropla w uchu kobiety. A jednak od nich zależy wręcz, i to nie raz, życie okrętu…”

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
Nikt jeszcze nie napisał opinii
 Opinie

Bądź pierwszy który napisze opinie !