Historyczna replika beretu II wojny światowej
Historyczny beret z sukna wełnianego
Beret męski szary wełniany
Beret męski khaki z wełny
Czapka beret wełniany męski ręcznie szyty
Historyczna replika beretu II wojny światowej
Historyczny beret z sukna wełnianego
Beret męski szary wełniany
Beret męski khaki z wełny
Czapka beret wełniany męski ręcznie szyty

Sosabowski Replika - WEŁNA

  • ręcznie szyty z sukna wełnianego
  • emblemat z orzełkiem do zamocowania
  • pikowana podszewka
  • potnik ze skóry
  • Materiał: sukno wełniane
Wysyłka: 1-2 dni robocze
MST-BSS-Wv1-54
Ostatnie sztuki w magazynie
200,00 zł
Kolor
  • Szary
Rozmiar
MST-BSS-Wv1-54

Jak sprawdzić rozmiar głowy?

   

Ręcznie szyta replika beretu Samodzielnej Brygady Spadochronowej gen. Stanisława Sosabowskiego.

Beret wykonany jest z sukna wełnianego w kolorze szarym, delikatnie wpadającym w odcień khaki. Potnik z naturalnej skóry i pikowana, bawełniana podszewka sprawiają, że beret jest niezwykle wygodny w noszeniu, a zarazem oddychający. Dodatkowo do beretu dodajemy emblemat z orzełkiem do samodzielnego zamocowania.

Bardzo dziękujemy za pomoc przy opracowywaniu wzoru grupom rekonstrukcyjnym oraz pracownikom Muzeum Wojska Polskiego. Szyjemy także rozmiary bardzo duże, xxl i xxxl.

Wielki powrót beretów, czyli dlaczego warto sięgnąć po to nakrycie głowy

  Chociaż berety mogą kojarzyć się z charakterystycznym nakryciem głowy noszonym przez kobiety w podeszłym wieku, według najnowszych trendów modniarskich będą hitem nadchodzącej zimy i wczesnej wiosny. Co więcej, moher nie jest jedynym możliwym materiałem, z jakiego wykonane są berety...

Nakrycia głowy w wojsku – co oznaczają kolory beretów?

  W jednostkach wojskowych każdy rodzaj nakrycia głowy oraz jego kolor mają określoną symbolikę. Dziś dowiemy się, jakie jest znaczenie kolorów beretów w wojsku oraz czy dopuszczalny jest swobodny sposób jego noszenia. Zapraszamy do lektury!

Nakrycie głowy na wiosnę - czapka, kapelusz, a może beret?

  Pory przejściowe w Polsce trwają nieraz większą część roku, dlatego też trzeba się do nich dobrze przygotować. Wiosna jest bardzo zdradliwa, mimo coraz to piękniejszej aury i wyższych temperatur. Zastanawiasz się, jaka czapka będzie najlepsza na wiosnę?

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
 (5/5)  - 1 Ocena - 1 Opinie
Wyświetl podział
 Opinie
By (Warszawa, Polska) on 28 Jul 2015 (Sosabowski Replika - WEŁNA) :
(5/5

Beret Spadochroniarzy Sosabowskiego

Beret wykonany bardzo solidnie i z dużą dbałością o detale. Najlepsza replika nakrycia głowy spadochroniarzy 1SBS jaka do tej pory pojawiła się na rynku.