Moto - WEŁNA
Moto - WEŁNA
Moto - WEŁNA
Moto - WEŁNA
Moto - WEŁNA
Moto - WEŁNA
Moto - WEŁNA
Moto - WEŁNA

Moto - WEŁNA

MST-MOT-S08W05-62
Ostatnie sztuki w magazynie
330,00 zł
  • główka z sukna wełnianego
  • daszek z naturalnej skóry
  • potnik ze skóry
  • podszewka z wiskozy
  • Materiał: wełna / skóra
Kolor
  • Szaro-brązowy
  • Zielono-brązowy
  • Szaro-czarny
  • Czarny
Rozmiar
MST-MOT-S08W05-62

Dostępny, gotowy do wysyłki

  

Czapka Motocyklistòwka to nakrycie głowy dedykowane pewnym siebie mężczyznom, którzy lubią wyróżniać się z tłumu. Model prezentowany w ofercie naszego sklepu to wzór z lat 50. XX wieku, kiedy to amerykańskie bezdroża przemierzało się na chromowanych motocyklach w eleganckich i stylowych nakryciach głowy. Podobną czapkę nosił bohater grany przez Marlona Brando w filmie The Wild One (Dziki). 

Motocyklistówka od nas to model posiadający główkę z sukna wełnianego i skórzany daszek - czapka ma również podszewkę z wiskozy i potnik ze skóry. To optymalny wybór materiałów, którego trzymamy się w większości naszych wzorów. Zwracamy dużą uwagę na przepuszczalność materiałów oraz na to jak przyjazne są dla skóry. To dzięki temu każda z oferowanych przez nas czapek, w tym również ten model zapewnia użytkownikowi maksimum wygody i komfortu podczas codziennego użytkowania. 

Czapka została uszyta w naszej warszawskiej pracowni. Dostępna jest także w bardzo dużych rozmiarach. W asortymencie znajdziesz też inne modele czapek motocyklowych!

Style retro casual i vintage w modzie męskiej

Odpowiednio dobrane męskie ubrania pomagają się wyróżnić i zrobić wyjątkowe pierwsze wrażenie. By zostać zapamiętanym w towarzystwie, nie wystarczy włożyć klasycznego garnituru i skórzanych butów. Moda wymaga zaangażowania i pracy, ale równocześnie stwarza bardzo duże pole do popisu...

Czy materiał ma znaczenie? W poszukiwaniu czapki idealnej

Po przyjściu do pracy ściągasz czapkę, a Twoje włosy elektryzują się i sterczą w różne strony, a po układanej rano fryzurze nie ma śladu? Wystarczy kilka minut, które spędzisz w sklepie w nakryciu głowy, by pot wstąpił Ci na czoło i lał się po karku? Sprawdź koniecznie, z jakiego materiału jest wykonana Twoja czapka, czy kaszkiet...

Czapki w różnych grupach społecznych

Odpowiednio dobrane nakrycie głowy to z całą pewnością stylowy dodatek zarówno do casualowego, jak również bardziej formalnego stroju. Niektóre czapki określają przynależność do konkretnej grupy społecznej lub określonej grupy zawodowej. W jakich grupach nakrycia głowy odgrywają kluczową rolę?

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
 (5/5)  - 3 Ocena - 3 Opinie
Wyświetl podział
 Opinie
By (BOCHNIA, Polska) on  22 Sep 2023 (Moto - WEŁNA) :
(5/5

Czapka motocyklisty

Zakupiłem ten model czapki do noszenia do kurtki skórzanej motocyklowej. Fason ośmiokątny jest nietuzinkowy, zwraca na siebie uwagę, bywa porównywana do amerykańskiej policyjnej . Po ponad 1,5 roku użytkowania nadal jest fajna, nie traci fasonu i materiał nadal taki sam a nie raz zmokła. Jedyna drobna uwaga - w zimie przy mocniejszym wietrze czuć że wieje nad potnikiem, ale z drugiej strony głowa się w niej nie poci. W okresie wiosennym i jesiennym jest idealna. Kolejna zaleta nie spotkałem drugiej osoby w takiej czapce więc jest niepowtarzalna. Gdyby dokładnie ten sam fason był wykonany ze skóry byłaby jeszcze fajniejsza (poprzednio nosiłem skórzaną Maciejówkę)

By (Kartuzy, Polska) on  23 Dec 2022 (Moto - WEŁNA) :
(5/5

Nietuzinkowa

Świetna czapka. Na każdą okazję. Chcesz się wyróżnić ? Polecam.

By (Łódź, Polska) on  10 Feb 2022 (Moto - WEŁNA) :
(5/5

Moto

Profesjonalizm w każdym szczególe, widać lata doświadczenia i tradycji. Towar jak i firma godna polecenia.