Docker - WEŁNA
Docker - WEŁNA
Docker - WEŁNA
Docker - WEŁNA

Docker - WEŁNA

MST-LEO-W41-56
Ostatnie sztuki w magazynie
140,00 zł
  • Tradycyjny krój - nad uszy
  • Lamowane szwy
  • Ciepły i oddychający materiał
  • Potnik bawełniany
  • Materiał: sukno wełniane
Kolor
  • Ciemnoszary
  • Szary
  • Granatowy
  • Czarny
  • Zielony leśny
Rozmiar
MST-LEO-W41-56

Dostępny, gotowy do wysyłki

  

Czapka dokerka na zimę i pory przejściowe. Krój "nad uszy". Czapka wykonana jest z wysokogatunkowego sukna wełnianego. Czapka jest ergonomiczna i precyzyjnie szyta. Sukno wełniane z którego uszyta jest czapka gwarantuje wysoki komfort noszenia. Wełna to przyjazny dla skóry materiał, który odprowadza wilgoć, a jednocześnie utrzymuje ciepło.
 
Czapki o takim kroju, typu "docker`s cap" produkowano w latach 30-tych XX wieku. Miały chronić od chłodu panujacego w dokach i portach. Prostota i użyteczność doprowadziły do rozpowszechnienia tych nakryć głowy wśród pracowników fizycznych. Niedługo potem okazało się, że ich zalety zostały docenione przez dowództwa US Army i US Navy, które zaakceptowały ich wzór jako element umundurowania użytkowego.
 

Nakrycie głowy na wiosnę - czapka, kapelusz, a może beret?

Pory przejściowe w Polsce trwają nieraz większą część roku, dlatego też trzeba się do nich dobrze przygotować. Wiosna jest bardzo zdradliwa, mimo coraz to piękniejszej aury i wyższych temperatur. Zastanawiasz się, jaka czapka będzie najlepsza na wiosnę?

Czapka jako idealny prezent nie tylko na święta!

Brak pomysłu na prezent to problem wielu osób, niezależnie od zbliżającej się okazji. W takich sytuacjach warto pomyśleć, czy czapka nie będzie praktycznym prezentem dla obdarowywanej osoby. Można pokusić się o stwierdzenie, że dobrze wykonana, idealnie pasująca do osoby obdarowywanej...

Czapki do biegania

Chcecie poprawić kondycję? A może zgubić zbędne kilogramy? Każdy powód jest dobry, by zacząć biegać lub kontynuować treningi pomimo niekorzystnej aury. Nie odstraszą cię żółte liście, ani niższe temperatury – jeśli zainwestujesz w dobry strój, kolejny bieg na pewno nie skończy się przeziębieniem...

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
 (4,3/5)  - 3 Ocena - 3 Opinie
Wyświetl podział
 Opinie
By (Wrocław, Polska) on  25 Oct 2023 (Docker - WEŁNA) :
(5/5

Miła i życzliwa obsługa ,fachowe doradztwo. Czapka zrobiona z wysoko gatunkowych materiałów, b. starannie wykończenie.

Bardzo dobrze się czuję w tej czapce, od pierwszego jej założenia. Polecam ten sklep wszystkim koneserom czapek.
Wielki " szaucun".!.

By (Białowieża, Polska) on  02 Jul 2022 (Docker - WEŁNA) :
(5/5

Dokerka

Idealna na jesienno - zimowe pory.
Wykonanie perfekcyjne.

By on  10 Feb 2017 (Docker - WEŁNA) :
(3/5

.

.