Maciejówka model 4 - WEŁNA
Maciejówka model 4 - WEŁNA
Maciejówka model 4 - WEŁNA
Maciejówka model 4 - WEŁNA
Maciejówka model 4 - WEŁNA
Maciejówka model 4 - WEŁNA
Maciejówka model 4 - WEŁNA
Maciejówka model 4 - WEŁNA

Maciejówka model 4 - WEŁNA

MST-MAC-WvA-58
290,00 zł
 • Skórzany daszek i pasek
 • Potnik ze skóry
 • Podszewka z wiskozy
 • Ciemne oksydowane pukle
 • Długość daszka 5cm
 • Materiał: sukno wełniane / skóra
Kolor
 • Czarny
 • Szary
 • Granatowy
 • Zielony
 • Brązowy
Rozmiar
MST-MAC-WvA-58

Dostępny, gotowy do wysyłki

  

Czapka niejedno ma imię - doskonale o tym wiemy, od blisko 100 lat oferując swoim klientom stylowe nakrycia głowy w wielu modnych kolorach, fasonach i rozmiarach. Jedną z bardziej klasycznych propozycji jest czapka Maciejówka z wełny i skóry dostępna w 5 stonowanych wariantach kolorystycznych.

Prezentowany model został uszyty z wysokogatunkowego, ciepłego sukna wełnianego - materiał ten znakomicie sprawdzi się zarówno zimą, jak i w okresach przejściowych. Ciekawym akcentem są również detale - daszek czapki i dekoracyjny pasek wykonane ze skóry ekologicznej. Całość została uzupełniona o skórzany potnik i przyjemną w dotyku podszewkę z wiskozy. 

Czapki maciejówki to praktyczne połączenie eleganckiego, historycznego wzoru bez zbędnej ilości dodatków z wygodą codziennego noszenia. Model ten od pewnego czasu przeżywa swoisty Renesans - bez wątpienia warto mieć przynajmniej jeden egzemplarz w swojej szafie!

Czapka maciejówka – elegancki dodatek do stylizacji w paryskim stylu

Czapka maciejówka ma bardzo długą i bogatą historię. Do dzisiaj jednak nie ma pewności, skąd pochodzi jej nazwa. Obecnie, w nowoczesnym wydaniu jest eleganckim i ciekawym dodatkiem do damskich stylizacji w paryskim stylu. Jakie są korzenie maciejówki i jak ją nosić, by modnie się prezentować?

Jak odpowiednio dbać o nakrycie głowy?

Zadbane nakrycie głowy jest czyste, ma ładny kształt i dobrze się prezentuje. Inwestując w kapelusz lub czapkę z naturalnych surowców, opracuj listę zasad obejmującą przechowywanie, pielęgnację i noszenie nakrycia głowy. Dzięki temu będziesz mógł długo cieszyć się swoją czapką i kapeluszem...

W poszukiwaniu męskiej elegancji – o czapniku i kapeluszniku w kilku słowach

Czapki i kapelusze dla mężczyzn są modne i ogólnie dostępne. Wystarczy wybrać się do najbliższego centrum handlowego i odwiedzić jedną z popularnych sieciówek. Coraz więcej panów przekonuje się jednak, że jakość i logo na metce...

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
Nikt jeszcze nie napisał opinii
 Opinie

Bądź pierwszy który napisze opinie !