czapka dla pilota skórzana
męska czapka na zime ze skóry naturalnej
czapka dla pilota skórzana
męska czapka na zime ze skóry naturalnej

Kathmandu - SKÓRA

SGN-AVK-S08-65
730,00 zł
  • Opuszczany krótki daszek
  • Podszewka z polaru
  • Pasek i klamerka do zapinania pod szyją lub na głowie
  • Dostępna także w wersji z maską
  • Materiał: naturalna skóra
Kolor
  • Brązowo - czarny
  • Czarny
  • Brązowy
Rozmiar
SGN-AVK-S08-65

Produkt szyty na zamówienie: Wysyłka w 30 dni

  

Skórzana pilotka Kathmandu to nasza kolejna stylowa propozycja. Ta szalenie praktyczna czapka - pilotka to doskonała propozycja na chłodniejsze dni - z pewnością docenią ja również kierowcy kabrioletów, fani awiacji oraz osoby poszukujące oryginalnych nakryć głowy, które przykuwają uwagę.  Prezentowany model został wyposażony w szeroki kołnierz przyczepiony do czapki suwakiem - w każdej chwili każdy z tych dwóch elementów można łatwo zdjąć. Dodatkowym atutem jest pasek z klamerką umieszczony na nausznikach pozwalający zapiąć czapkę pod szyją.

 

Pilotka Kathmandu to wysokiej jakość produkt wykonany w całości z naturalnej skóry podszytej przyjemną w dotyku tkaniną polarową. Wszystko to sprawia, że czapka jest ciepła, doskonale przepuszcza powietrze, a skóra wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. 

 

Proponujemy także wersje bez kołnierza, oraz wariant z kołnierzem i maską sztormową.

 

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
Nikt jeszcze nie napisał opinii
 Opinie

Bądź pierwszy który napisze opinie !