Dokerka inspirowana nakryciem głowy noszonym przez bohatera filmu "Leon zawodowiec"
Czapka dokerka bawełniana męska, damska na lato
Dokerka inspirowana nakryciem głowy noszonym przez bohatera filmu "Leon zawodowiec"
Czapka dokerka bawełniana męska, damska na lato

Docker - BAWEŁNA

 • Tradycyjny krój - nad uszy
 • Lekka i oddychająca (brak podszewki)
 • Lamowane szwy
 • Potnik z bawełny
 • Materiał: 100% bawełna drapana (szmerglowana)
MST-LEO-BvD-54
120,00 zł
Kolor
 • Oliwkowy zielony
 • Jasnobeżowy
 • Czarny
 • Granatowy
 • Szary grafitowy
 • Brązowy
Rozmiar
MST-LEO-BvD-54

JAK SPRAWDZIĆ ROZMIAR GŁOWY?

Dostępny, gotowy do wysyłki

   

Lekka, wygodna czapka dokerka idealna na cieplejsze jesienne i wiosenne dni. Krój nad uszy. Czapka wykonana jest przez polskiego rzemieślnika z oddychającej 100% bawełny drapanej, szmerglowanej. W środku główki nie ma podszewki przez co jest ona jeszcze bardziej przewiewna. Dzięki materiałowi z czystej bawełny, czapka jest idealną propozycją na przejściowe pory roku. Bawełniany potnik zapewnia wysoki komfort noszenia.
Czapki o takim kroju, typu docker's cap produkowano w latach 30-tych XX wieku. Miały chronić od chłodu panujacego w dokach i portach. Prostota i użyteczność doprowadziły do rozpowszechnienia tych nakryć głowy wśród pracowników fizycznych. Niedługo potem okazało się, że ich zalety zostały docenione przez dowództwa US Army i US Navy, które zaakceptowały ich wzór jako element umundurowania użytkowego. Dokerka inspirowana nakryciem głowy noszonym przez głównego bohatera filmu „Leon zawodowiec”.
 

 

Eleganckie nakrycie głowy na rower

W dużych miastach, gdzie poranne korki to codzienność, a parkowanie w pobliżu biurowców jest utrudnione, rower jest doskonałym, alternatywnym środkiem komunikacji. Jeśli lubisz podróżować do pracy na dwóch kółkach, na pewno zainteresuje Cię, w jakim nakryciu głowy będziesz się dobrze prezentował...

Jak dobrać czapkę lub kapelusz?

Szeroka oferta nakryć głowy powoduje często, że mamy problem z dokonaniem właściwego wyboru. Które nakrycie idealnie sprawdzi się dla Ciebie? Sprawdzonym rozwiązaniem jest wybór pod konkretną okazję lub strój... 

Jak skutecznie czyścić czapkę?

Czapka wykonana z wysokiej jakości przędzy wełnianej dobrze sprawdza się zimą. Grzeje głowę oraz odprowadza wilgoć. Pamiętaj o tym, by noszony codziennie model wyprać przynajmniej dwa razy w sezonie – w połowie sezonu oraz po jego zakończeniu. Jakie są najskuteczniejsze sposoby na czyszczenie wełnianej czapki?

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
 (5/5)  - 9 Ocena - 3 Opinie
Wyświetl podział
 Opinie
By (Rzeszów, Polska) on 17 Jun 2023 (Docker - BAWEŁNA) :
(5/5
Klient ocenił produkt, ale nie zamieścił recenzji, lub recenzja jest w trakcie moderacji
By (KRAKÓW, Polska) on 31 May 2023 (Docker - BAWEŁNA) :
(5/5
Klient ocenił produkt, ale nie zamieścił recenzji, lub recenzja jest w trakcie moderacji
By (Warszawa, Polska) on 04 Mar 2023 (Docker - BAWEŁNA) :
(5/5
Klient ocenił produkt, ale nie zamieścił recenzji, lub recenzja jest w trakcie moderacji