Jasnoszara czapka męska dokerka ze szkockiego Harris Tweedu
Zimowa czapka damska dokerka wełniana tradycyjny krój w kolorze jasnoszarym
Jasnoszara czapka męska dokerka ze szkockiego Harris Tweedu
Zimowa czapka damska dokerka wełniana tradycyjny krój w kolorze jasnoszarym

Docker - HARRIS TWEED

 • Tradycyjny krój - nad uszy
 • Lamowane szwy
 • Ciepły i oddychający materiał
 • Podszewka i potnik bawełniane
 • Materiał: Harris Tweed (100% wełna)
MST-LEO-HvQ-58
Ostatnie sztuki w magazynie
210,00 zł
Kolor
 • Niebiesko-Szary
 • Czarno-Szary
 • Czarny
 • Beżowy
 • Czarno-żółty
 • Niebieski
 • Jasnoszary
Rozmiar
MST-LEO-HvQ-58

JAK SPRAWDZIĆ ROZMIAR GŁOWY?

Dostępny, gotowy do wysyłki

  

Beanie i dokerki to jeden z najmodniejszych trendów ostatnich kilku sezonów! Doskonałym tego przykładem jest prezentowana obok klasyczna dokerka z Harris Tweedu idealna na okresy przejściowe i zimę. Model z charakterystycznym motywem szkockiej kraty dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych i kilku różnych rozmiarach. 
 
Czapki o “kroju nad uszy" produkowano w latach 30 XX wieku. Miały chronić od chłodu panującego w dokach i portach. Prostota i użyteczność doprowadziły do rozpowszechnienia tych nakryć głowy wśród pracowników fizycznych. Niedługo potem okazało się, że ich zalety zostały docenione przez dowództwa US Army i US Navy, które zaakceptowały ich wzór jako element umundurowania użytkowego.
 
Dokerka z Harris Tweedu to klasyczny model z charakterystycznym,  wywijanym otokiem wykonany z wysokogatunkowego materiału, który nie tylko efektownie się prezentuje, ale również skutecznie chroni przed utratą ciepła i doskonale przepuszcza powietrze. Oryginalny, szkocki Harris to tkanina tkana tylko i wyłącznie na Hebrydach Zewnętrznych. Produkty z niego wykonane muszą być oznaczone jabłkiem królewskim - najstarszym zarejestrowanym znakiem towarowym Wielkiej Brytanii.

Wszystko o Harris Tweedzie

Harris Tweed to szlachetna tkanina wełniana o charakterystycznym splocie, pochodząca ze szkockich Hebrydów zewnętrznych. Charakteryzuje się splotem o ścisłej, skośnej strukturze, a najczęściej spotykanym wzorem jest jodełka...

Czapki z jakich materiałów są najlepsze?

Len, wełna a może skóra naturalna? Wybierając dodatki wiele osób nie wie, jak ogromną rolę odgrywają materiały. Nie inaczej jest w przypadku czapek i kapeluszy, których trwałość w dużej mierze zależy od tkanin z jakich zostały wykonane. Poniżej przedstawiamy najbardziej popularne materiały...

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
 (5/5)  - 1 Ocena - 1 Opinie
Wyświetl podział
 Opinie
By (Niechanowo, Polska) on 13 Nov 2022 (Docker - HARRIS TWEED) :
(5/5

Dokerka

Na pewno nie skończy się na jednej ???? Polecam!!