Docker - HARRIS TWEED
Docker - HARRIS TWEED
Docker - HARRIS TWEED
Docker - HARRIS TWEED

Docker - HARRIS TWEED

MST-LEO-HvW-60
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
210,00 zł
 • Tradycyjny krój - nad uszy
 • Lamowane szwy
 • Ciepły i oddychający materiał
 • Podszewka i potnik bawełniane
 • Materiał: Harris Tweed (100% wełna)
Kolor
 • Niebiesko-Szary
 • Czarno-Szary
 • Czarny
 • Beżowy
 • Czarno-żółty
 • Niebieski
 • Jasnoszary
 • Brązowo-czarna jodełka
Rozmiar
MST-LEO-HvW-60

Ten rozmiar jest chwilowo niedostępny

Powiadom mnie o dostępności.


  

Beanie i dokerki to jeden z najmodniejszych trendów ostatnich kilku sezonów! Doskonałym tego przykładem jest prezentowana obok klasyczna dokerka z Harris Tweedu idealna na okresy przejściowe i zimę. Model z charakterystycznym motywem szkockiej kraty dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych i kilku różnych rozmiarach. 
 
Czapki o “kroju nad uszy" produkowano w latach 30 XX wieku. Miały chronić od chłodu panującego w dokach i portach. Prostota i użyteczność doprowadziły do rozpowszechnienia tych nakryć głowy wśród pracowników fizycznych. Niedługo potem okazało się, że ich zalety zostały docenione przez dowództwa US Army i US Navy, które zaakceptowały ich wzór jako element umundurowania użytkowego.
 
Dokerka z Harris Tweedu to klasyczny model z charakterystycznym,  wywijanym otokiem wykonany z wysokogatunkowego materiału, który nie tylko efektownie się prezentuje, ale również skutecznie chroni przed utratą ciepła i doskonale przepuszcza powietrze. Oryginalny, szkocki Harris to tkanina tkana tylko i wyłącznie na Hebrydach Zewnętrznych. Produkty z niego wykonane muszą być oznaczone jabłkiem królewskim - najstarszym zarejestrowanym znakiem towarowym Wielkiej Brytanii.

Wszystko o Harris Tweedzie

Harris Tweed to szlachetna tkanina wełniana o charakterystycznym splocie, pochodząca ze szkockich Hebrydów zewnętrznych. Charakteryzuje się splotem o ścisłej, skośnej strukturze, a najczęściej spotykanym wzorem jest jodełka...

Czapki z jakich materiałów są najlepsze?

Len, wełna a może skóra naturalna? Wybierając dodatki wiele osób nie wie, jak ogromną rolę odgrywają materiały. Nie inaczej jest w przypadku czapek i kapeluszy, których trwałość w dużej mierze zależy od tkanin z jakich zostały wykonane. Poniżej przedstawiamy najbardziej popularne materiały...

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
 (5/5)  - 2 Ocena - 2 Opinie
Wyświetl podział
 Opinie
By (Szczecin, Polska) on  06 Mar 2024 (Docker - HARRIS TWEED) :
(5/5

Opinia.

Dzisiaj otrzymałam czapkę Docker HARRIS TWEED zakupioną dla męża.
Wykonanie, jakość materiału i opakowanie jest rewelacyjne.
Bardzo szybka realizacja zamówienia.
Gorąco polecam firmę Sterkowski.
Pozdrawiam - Alina.

By (Niechanowo, Polska) on  13 Nov 2022 (Docker - HARRIS TWEED) :
(5/5

Dokerka

Na pewno nie skończy się na jednej ???? Polecam!!