Alex - HARRIS TWEED
Alex - HARRIS TWEED
Alex - HARRIS TWEED
Alex - HARRIS TWEED
Alex - HARRIS TWEED
Alex - HARRIS TWEED
Alex - HARRIS TWEED
Alex - HARRIS TWEED

Alex - HARRIS TWEED

MST-ALX-HvB-62
Ostatnie sztuki w magazynie
280,00 zł
  • Klasyczny i stylowy kaszkiet
  • Krój czapki angielki
  • Idealny na zimę i pory przejściowe
  • Wysoki komfort użytkowania i ergonomiczny kształt kaszkietu
  • Materiał: Harris Tweed w jodełkę (100% wełna)
Kolor
  • Czarno-szara jodełka
  • Czarno-antracytowa jodełka
Rozmiar
MST-ALX-HvB-62

Dostępny, gotowy do wysyłki

  

Klasyczny i elegancki kaszkiet męski na jesień i zimę. Czapka z Harris Tweedu w jodełkę, uszyta precyzyjnie tradycyjnymi metodami w manufakturze Sterkowski. 100% wełny najwyższej jakości zapewnia  użytkownikowi wysoki komfort termiczny. Jest również delikatny i przyjemny w kontakcie ze skórą głowy.  Kaszkiet męski ALEX to elegancki krój czapki angielki, który pasuje tak samo dobrze do garderoby oficjalnej i formalnej, jak również do luźniejszych casualowych stylizacji. Idealna czapka dla mężczyzny na zimę i pory przejściowe. Kaszkiet ALEX ma zwarty krój i płaski profil, dzięki czemu nie powiększa optycznie głowy. Elastyczny daszek z pamięcią kształtu pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie kaszkietu do stylu użytkownika i jego garderoby. 

Harris Tweed wykonany jest z czystej wełny, farbowanej, przędzonej i ręcznie tkanej wyłącznie na szkockich Hebrydach Zewnętrznych. Jego produkcję opisuje ustawa o Harris Tweedzie z 1993 roku, a produkty wykonane z tego materiału muszą być oznaczone jabłkiem królewskim - najstarszym zarejestrowanym znakiem towarowym Wielkiej Brytanii.

Kaszkiet - czapka nie tylko dla dziadka!

Trudno jest czasami nadążyć za najnowszymi trendami - pewne jest tylko to, że w każdym sezonie sprawdzają się również klasyczne rozwiązania. Zasada ta dotyczy również nakryć głowy, które od kilku lat przeżywają swoisty renesans - jednym z takich przykładów są kaszkiety, tak chętnie wybierane przez mężczyzn...

Wszystko o Harris Tweedzie

Harris Tweed to szlachetna tkanina wełniana o charakterystycznym splocie, pochodząca ze szkockich Hebrydów zewnętrznych. Charakteryzuje się splotem o ścisłej, skośnej strukturze, a najczęściej spotykanym wzorem jest jodełka.

Alex - stylowy męski kaszkiet z niesamowitą historią

Nasza nowość, którą przedstawiamy na początku sezonu, to bez wątpienia piękny fason. Jednak ALEX to coś więcej. Inspirację do tworzenia wzorów naszych nakryć głowy często czerpiemy z tradycji, historii, kultury i literatury. ALEX to czapka, która powstała jako hołd oddany przyjaźni i współpracy w niełatwych dla Polski czasach.

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
Nikt jeszcze nie napisał opinii
 Opinie

Bądź pierwszy który napisze opinie !