Czapka Beanie Duke z kaszmiru i merynosa

Duke - KASZMIR/WEŁNA MERINO

 • krój nad uszy
 • rozmiar uniwersalny 54-62cm
 • czapka dzianinowa
 • szyta na 6 szwów (rzut czapki od góry)
 • drobne oczka
 • wywijany otok
 • Materiał: 50% kaszmir, 50% wełna merynosa
ACG-DUK-A45-U
148,00 zł
Kolor
 • Szarość
 • Zieleń butelkowa
 • Czerwony
 • Beżowy
Rozmiar
ACG-DUK-A45-U

JAK SPRAWDZIĆ ROZMIAR GŁOWY?

Dostępny, gotowy do wysyłki

   

Czapka zimowa w klasycznej odsłonie - beanie Fisherman (krój nad uszy). Została wykonana w  50% z kaszmiru pochodzącego z recyclingu przędzy (posiadającego certyfikat GRS - Global Recycled Standard) i w 50% z wełny merynosa - Ultrafine Merino. Puszysty, delikatny w dotyku i miękki kaszmir zapewni komfort użytkowania nawet w największe mrozy.

Merynos

Wełna pozyskiwana ze zwierząt hodowanych na wolności w Australii i Nowej Zelandii uznawana jest za najlepszą tkaninę na świecie. Cechuje ją niespotykana zdolność do pochłaniania wilgoci- jest w stanie wchłonąć ok 30-35% swojej wagi. Znakomicie odprowadza wilgoć na zewnątrz, dzięki czemu skóra pozostaje sucha nawet podczas intensywnego użytkowania. Nie wywołuje uczucia swędzenia, jest bardzo delikatna dla skóry. Ma antybakteryjne właściwości, nie wywołuje alergii. Wełna Merynosa charakteryzuje się również wysoką ochroną przeciw UV.

Wełna - ciekawostki i informacje na temat rodzaju, pielegnacji i produkcji

Wełna jest włóknem naturalnym, przyjaznym człowiekowi, o właściwościach nie mających odpowiednika wśród włókien chemicznych. Pozyskuje się ją na skutek golenia różnych ras zwierząt, głównie owiec, ale także wielbłądów, królików i kóz...

Czapka na zimę to podstawa

Każdy dobrze wie, że przy minusowych temperaturach i opadach śniegu bez czapki ani rusz. Chociaż nie wszyscy lubią nosić nakrycia głowy, zimą sięgamy po nie z czystego pragmatyzmu – po to, by nie zachorować albo nie odmrozić sobie uszu. Czy zimowa czapka musi być nudną koniecznością?

Czapki do biegania

Chcecie poprawić kondycję? A może zgubić zbędne kilogramy? Każdy powód jest dobry, by zacząć biegać lub kontynuować treningi pomimo niekorzystnej aury. Nie odstraszą cię żółte liście, ani niższe temperatury – jeśli zainwestujesz w dobry strój, kolejny bieg na pewno nie skończy się przeziębieniem.

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
 (5/5)  - 6 Ocena - 4 Opinie
Wyświetl podział
 Opinie
By (Warszawa, Polska) on 03 Oct 2023 (Duke - KASZMIR/WEŁNA MERINO) :
(5/5
Klient ocenił produkt, ale nie zamieścił recenzji, lub recenzja jest w trakcie moderacji
By (Poznań, Polska) on 03 Aug 2023 (Duke - KASZMIR/WEŁNA MERINO) :
(5/5
Klient ocenił produkt, ale nie zamieścił recenzji, lub recenzja jest w trakcie moderacji
By (Białystok, Polska) on 07 Mar 2023 (Duke - KASZMIR/WEŁNA MERINO) :
(5/5

Czapka Super

Waśnie wczoraj odebrałem paczkę, czapka jest bardzo ładna.