Alex - WEŁNA
Alex - WEŁNA
Alex - WEŁNA
Alex - WEŁNA
Alex - WEŁNA
Alex - WEŁNA
Alex - WEŁNA
Alex - WEŁNA

Alex - WEŁNA

MST-ALX-W00-59
260,00 zł
  • Daszek z pamięcią kształtu przyszyty do główki
  • Potnik z bawełny
  • Podszewka z bawełny
  • Szycie tradycyjne
  • Materiał: wełna
Kolor
  • Czarny
  • Ciemnoszary
Rozmiar
MST-ALX-W00-59

Dostępny, gotowy do wysyłki

  

Klasyczna, elegancka czapka angielka dedykowana na pory przejściowe i cieplejszą zimę. Tradycyjny kaszkiet przeznaczony zarówno do codziennego stroju jak i na bardziej eleganckie wyjścia. Czapka precyzyjnie, ręcznie szyta z wysokogatunkowej wełny. Zapewnia oddychalność na wysokim poziomie, chroniąc też głowę przed chłodem. Czapka dzięki szyciu daszka do główki ma zwarty krój i płaski profil. Nie powiększa optycznie głowy.

Jest to kaszkiet średnich rozmiarów. Mniejsze od niego są tzw. duckbille i szwedki. Większe od niego są angielki z czterech kwater, oprychówki i beretówki. Większe czapki polecamy mężczyznom o szerokiej lub owalnej twarzy, lub mężczyznom lubiącym tradcyjne kaszkiety kojarzone z latami dwudziestymi. Podszewka i potnik wykonane są z bawełny. Daszek z funkcją pamięci kształtu można dowolnie kształtować.

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
Nikt jeszcze nie napisał opinii
 Opinie

Bądź pierwszy który napisze opinie !