Rusty - WEŁNA
Rusty - WEŁNA
Rusty - WEŁNA
Rusty - WEŁNA
Rusty - WEŁNA
Rusty - WEŁNA
Rusty - WEŁNA
Rusty - WEŁNA

Rusty - WEŁNA

  • tradycyjna technika szycia
  • lamowane szwy
  • podszewka pikowana bawełna z ociepliną
  • potnik z bawełny
  • daszek z pamięcią kształtu przyszyty do główki
  • Materiał: wełna
CZX-DCK-W11-55
Ostatnie sztuki w magazynie
180,00 zł
Kolor
  • Czarny
  • Granatowy
  • Ciemnoszary
  • Wełna - Bordowy
Rozmiar
CZX-DCK-W11-55

JAK SPRAWDZIĆ ROZMIAR GŁOWY?

Dostępny, gotowy do wysyłki

   

Ciepła i wygodna czapka typu duckbill na pory przejściowe i zimę, uszyta z wysokiej jakości wełny. Nazwa duckbill pochodzi od uformowanego w łuk kształtu daszka, podobnego do kaczego dzioba (z ang. duck bill). Daszek przyszyty jest do główki uszytej z sześciu kwaterek, połączonych ze sobą lamowanymi szwami. Wewnątrz wszyta jest bawełniana, pikowana podszewka z ociepliną oraz bawełniany potnik. 

Klasyczny i ponadczasowy krój czapki sprawia, że pasuje ona zarówno do codziennego stroju, jak i na bardziej eleganckie wyjście. Czapka jest dostępna także w dużych rozmiarach, xl i xxl.

Wełna - ciekawostki i informacje na temat rodzaju, pielegnacji i produkcji

Wełna jest włóknem naturalnym, przyjaznym człowiekowi, o właściwościach nie mających odpowiednika wśród włókien chemicznych. Pozyskuje się ją na skutek golenia różnych ras zwierząt, głównie owiec, ale także wielbłądów, królików i kóz...

Najlepsze męskie nakrycia głowy na wyjazd służbowy

W wielu profesjach podróżowanie stanowi obowiązkowy element pracy zawodowej, a w niektórych jest miłym urozmaiceniem codziennej rutyny.
Niezależnie od charakteru wyjazdu jedno się nie zmienia - podczas podróży służbowej powinieneś doskonale wyglądać...

Czy czapka to must have eleganckiego mężczyzny? Jaka czapka dla faceta?

W Polsce mężczyźni wybierają czapki ze względów praktycznych – mają chronić przed mrozem. Nieco inne podejście do czapek prezentują na przykład Brytyjczycy. Na Wyspach moda uliczna umiejętnie łączy czapki, kaszkiety i kapelusze z eleganckimi garniturami, płaszczami, czy bomberkami...

ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Kliknij w link aby przeczytać więcej ->> Zwrot

 Opinie i oceny klientów
 (5/5)  - 1 Ocena - 1 Opinie
Wyświetl podział
 Opinie
By (Skórzewo , Polska) on 14 Sep 2022 (Rusty - WEŁNA) :
(5/5

Świetna jakość

To już 3 kaszkiet od Sterkowskiego. Najlepsza jakość z jaką miałem do czynienia. Solidne wykonanie i wygląd. Naprawdę świetna robota.